reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A to wiesci z mojej wizyty nasz maly 10cm czlowieczek jest juz na 100% dziewczynka czyli doczekalam sie i wymodlilam sobie coreczke Oliwke. Emek skisl ;) bo lekarz powiedzial i zreszta tez pokazal ze z warg sromowych juz fujarka nie urosnie [emoji16][emoji16]
Wczoraj odbieralam wyniki Papa ktore wyszly rewelacyjnie ryzyko wad bardzo odlegle :)
Po krwiaku ani sladu i nic niepokojacego nie widac ;)
Lekarz zgodzil sie na cc choc na wszelki wielki mam wziasc zalecenia od neurologa gdyby zdarzylo sie ze bylby wczesniejszy porod i trafilabym na dyzur innego lekarza
I pod obstawa lactovaginalu moge smigac na basen dla dobra kregoslupa bo sama wiem ze gdybym nie zaczela chodzic to juz za miesiac chyba bym nie mogla wstac z lozka bo juz codziennie mnie boli

[emoji7][emoji7][emoji173][emoji173][emoji179][emoji179]Zobacz załącznik 893282
[emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji847][emoji847][emoji847][emoji847][emoji847]
Oliwciu! Ciocia na Ciebie czeka!!!! P.S. Nie śpiesz się tylko za bardzo, 39tc będzie idealny na spotkanie z cioteczka [emoji480][emoji480][emoji480][emoji480]
 
reklama
Przejrzalam do momentu gdzie autorka mowi, ze zaczela etap zainteresowania tworczoscia biznesowa niejakiego Zieby i wylaczylam [emoji3]
Jakkolwiek istotne, ze sterydy sa niebezpieczne i nalezy je odstawiac stopniowo [emoji4]
Ten Ziemba to malo wazny, chcialam wam te symptomy przyblizyc. Mialam podobnie do tego zalewałam sie potem, i cala trzeslam, a odstawilam dawke 15 mg na hopsiup
 
Ten Ziemba to malo wazny, chcialam wam te symptomy przyblizyc. Mialam podobnie do tego zalewałam sie potem, i cala trzeslam, a odstawilam dawke 15 mg na hopsiup
Wiem wiem Kochana. Ale mam na niego taka reakcje alergiczna ze cos okropnego [emoji52]
Co do sterydow, bralam najnizsza dawke sposrod stosowanych przy ivf, a tez poczulam mega ulge jak go odstawilam. Nie da sie tego opisac slowami
 
A macie tak jak na ulicy widzicie bliźniaki to się się zastanawiacie, ze pewnie po invitro? ;))))

Ja tak mam :) od razu mówię ze pewnie mój doktorek maczał w tym palce, a najlepsze jest to ze mówię to z uśmiechem i cieszę się ich szczęściem :D i jeśli faktycznie są z invitro to tylko pogratulować ze za jednym razem maja tyle szczęścia :)
 
Laski zalania ciąg dalszy.. Historia się rozwija ponieważ sąsiadke już załatwiam jeśli chodzi o ubezpieczenie zgłosiłam itd, hydraulik był i zrobił aleeee przychodzi dzis godz temu sąsiad z 1 piętra i na parterze i pyta się czy zrobiliśmy to co się lało bo u niego wyszła plama... Nosz kurrr no nic tylko kulka w łeb
 
Lekarz wspaniały cudowny najlepszy!!!!
Wiesz ja mam endometrioze 4 st i 3 operacjie na jajnikach nie szukałam kogoś kto powie jest Pani piekna młoda wsztstko będzie dobrze.Ale kogos z wiedza i gdzie czułam sie zaopiekowana....

A tak sobie podpasowalismy ze jestesmy w stalym kontakcie i wysyłamy sobie zdjęcia naszych dzieci ( ma syna 3 miesiace starszego od Marceliny) Jak sie urodziła przyjechal do niej z prezentem .....
Teraz jego zona jest w 16 tc i zaprasza mnie do kliniki po moje 2 zarodki ;)
Ewunka a zdradzisz co to za lekarz. Też mecze się z endometrioza :( 3 procedury nieudane....
 
reklama
A to wiesci z mojej wizyty nasz maly 10cm czlowieczek jest juz na 100% dziewczynka czyli doczekalam sie i wymodlilam sobie coreczke Oliwke. Emek skisl ;) bo lekarz powiedzial i zreszta tez pokazal ze z warg sromowych juz fujarka nie urosnie [emoji16][emoji16]
Wczoraj odbieralam wyniki Papa ktore wyszly rewelacyjnie ryzyko wad bardzo odlegle :)
Po krwiaku ani sladu i nic niepokojacego nie widac ;)
Lekarz zgodzil sie na cc choc na wszelki wielki mam wziasc zalecenia od neurologa gdyby zdarzylo sie ze bylby wczesniejszy porod i trafilabym na dyzur innego lekarza
I pod obstawa lactovaginalu moge smigac na basen dla dobra kregoslupa bo sama wiem ze gdybym nie zaczela chodzic to juz za miesiac chyba bym nie mogla wstac z lozka bo juz codziennie mnie boli

[emoji7][emoji7][emoji173][emoji173][emoji179][emoji179]Zobacz załącznik 893282
Super, super, suuuuper!! Gratulacje ❤️
 
Do góry