reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Powiedz rodzince, ze nawet jesli bedzie pozytywny wynik to i tak sie dopiero dowoedza po 12 tygodniu, moze sie odpitola [emoji38] mkowi trzeba nakopac ale przypomima mi to mojego, suplementy odstawiome w dniu punkcji i dawaj do jacuzzi [emoji15]
No tacy wlasnie sa faceci moj zalicza sie do tego samego grona co wasi emkwie [emoji35][emoji35]
 
reklama
Dziewczyny jestem w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Cud!!!!!!W pierwszej naturalnej!!!W zeszłym cyklu nieudane drugie inv.

Tak miał brzmieć wczorajszy post ale czekałam z wiadomością na wizytę u lekarza dziś rano.
Wczoraj 33 dc Beta 22.
w 21dc progesteron 6 i myślałam,ze jak niski to ovu nie było a tu ciąża!
Cykle z reguły miałam ok 30 dni więc te 32 luz,ale w 33 mówię zrobię betę bo przecież wizyta u Lewego 17 września więc spieszy mi się badania i abym była w drugiej połowie cyklu.
Radość przeogromna wczoraj co tu gadać dawno nie odczułam takiego przypływu euforii!!
Dwie procedury inv w tym roku i bach naturalna ciąża???Niemożliwe!!
No ale wracając do wizyty u lekarza-sceptycznie podszedł do wyników-beta za niska bo wyliczył ze owu miałam prawdopodobnie 17 dc.Jedynie endometrium 16.Widoczne ciało żółte ale pęcherzyka ciążowego brak. Przepisał neoparin 0,6 ,dupka 3x1, progesterone basis 2x2 i jutro rano beta i pozostałe badania.
To pierwszy cykl w którym biorę metforminę i kilka nowych witamin,do tego aku i masaż stóp.
Czy jest szansa,że metformina przesunęła mi cykl?
Dziewczyna któraś z Was bierze Siofor-miałyście taką sytuacje??

Bez względu na jutrzejszy wynik uważam,że Wasze forum przynosi szczęście!!!!
Gratuluje kochana cudownej niespodzianki i trzymam kciuki za piekny wzrost [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Ja dzis odebralam wyniki powtorzonego immunofenotypu bo Wujo zlecil.
Komorki nk mam 8% (ale byl to cykl na 100% bez owulacji)
Mimo tego wujo troche zmienil zalecenia i zamiast 10mg Encortonu od 10dc mam brac 10mg rano i 5mg w poludniw i to juz od 2dc.

No i super plan jest, faszeruj sie i czekamy na piekne efekty! [emoji173]️
 
Jestem po badaniach do 1 weryfikacji: beta 1,48 mlU/ml, progesteron 27,2 ng/ml. Estradiolu wynik będzie jutro, podobnie jak konsultacja telefoniczna. Co myślicie? Jestem klebkiem nerwów mimo relanium :)
 
reklama
Natalia,
to bylo na naturalnym cyklu...?
Lampa mi sie zapalila na spadajacy estradiol i progesteron.Prg moze skakac chociaz az tak nie powinien.Mozesz to skontrolowac w sobote zeby bylo dwa dni roznicy ,a nie 3.
Lapki skladam zeby wszystko sie ladnie naprostowala :)
Na sztucznym, lecę cały czas na progesterenie i estradiolu. Jej co to można oznaczać? Powiedz proszę, denerwuję się:( Tak myślę ten progesteron wcześniejszy robilam po zastrzyku Prolutex a ostatnie wyniki przed zastrzykiem. Ciekawe czy to tego wina, napisałam już do lekarza. :/
 
Ostatnia edycja:
Do góry