reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cie krece,
ceny maja gorsze od kliniki w Pradze, nie wszystkie ale przegiecie;)
No liczą sobie to prawda. Nawet jak lekarz po transferze przepisała mi za mało luteiny pod język i musiałam jechac po receptę to nawet za wypisanie recepty sobie liczą 35zl. Za konsultacje wyników, która niby miałabyc bezpłatna tez mnie policzono kilkadziesiąt złotych!
 
reklama
Moje Drogie, jak myślicie, jest ok? 7dpt, beta 60,87, estr. 2686, prog 21, 9dpt, beta 162, estr.2678, prog.75,50 i dzisiejsze: 13dpt beta 432,60 estradiol: 486,10 progesteron 34,640 mg/ml
 
Teraz bylam na @zadnym @ bylam wprowadzona w sztuczna menopauze zeby sie zsynchronizowac z dawczynia. intralipid to najmniejszy problem, nie chcesz wiedziec jaka jestem ja wkurzona:realmad:
[emoji58][emoji58][emoji58] pokrzyzowalo to troche plany ale kochana widocznie tak mialo byc ze mialas podejsc do crio z pieknymi zarodkami [emoji256][emoji256][emoji110][emoji110][emoji179][emoji179]
 
No liczą sobie to prawda. Nawet jak lekarz po transferze przepisała mi za mało luteiny pod język i musiałam jechac po receptę to nawet za wypisanie recepty sobie liczą 35zl. Za konsultacje wyników, która niby miałabyc bezpłatna tez mnie policzono kilkadziesiąt złotych!
Naprawdę licza za receptę. Dziadostwo.
 
No to się wstrzeliłam czasowo z radą pt. "wózek dobra rada";) Teraz zobaczyłam, że przede mną jeszcze ze 20 str. do nadrobienia, ale zdążyłam już zerknąć, że sytuacja z pęcherzem opanowana. To superancko :)

Dziekuje kochana, pecherz opanowany ale juz krwawo bylo ;) ja tez sie na tym samym lapie, a tu produkcja postow na forum jak w chinskiej fabryce ;)
Teraz mam tylko nadzieje, ze antybiotyk nie zaszkodzi, ale dziewczyny juz mnie tu do pionu doprowadzaja.
 
Moja beta niestety dzisiaj spadła do 8 wyglądana to że to CB.. Albo jeszcze coś gorszego... Nie wiem co dalej

Przykro mi kochana :( ale jesli spada i jest na tym poziomie to po prostu dostaniesz @ nie bedzie nic gorszego. Po cb drugie transfery sie czesto udaja. Myslami z toba [emoji173]️
 
hahahah no nie siedział :D
Ciężko powiedzieć kiedy bo patrząc na cykle w tym roku to miałam spokojnie nawet 32 dni i dlatego nie ruszyłam tematu do wczoraj(33dc) bo jak wiadomo nawet przez myśl mi nie przeszło,że naturalnie ciąża będzie miała miejsce.
Wiadomo ,że dla mnie to cud i chciałabym przy nim zostać ale lekarz P. nie owija w bawełnę i wali prosto z mostu zabijając całą nadzieje.
To jesteś w ciąży czy nie wiadomo jeszcze ? Bo po porzednim twoim poście myslalam , że juz wiesz na 100%
 
reklama
Moje Drogie, jak myślicie, jest ok? 7dpt, beta 60,87, estr. 2686, prog 21, 9dpt, beta 162, estr.2678, prog.75,50 i dzisiejsze: 13dpt beta 432,60 estradiol: 486,10 progesteron 34,640 mg/ml
Natalia,
to bylo na naturalnym cyklu...?
Lampa mi sie zapalila na spadajacy estradiol i progesteron.Prg moze skakac chociaz az tak nie powinien.Mozesz to skontrolowac w sobote zeby bylo dwa dni roznicy ,a nie 3.
Lapki skladam zeby wszystko sie ladnie naprostowala :)
 
Do góry