reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie, jestem nowa na forum. Czy zdarzyło się tutaj komuś że zarodki nie przeżyły rozmrażania? Przygotowywaliśmy się do krio, ale dostaliśmy info że nasze zarodki obumarły. Zastanawiam się czy to taki pech, czy coś źle zrobiono. Zarodków było 5, 3 dniowe, dobre, klasy 8 i 6. Mrożone 1x1 i 2x2.
Powiedziano nam że to dlatego że były mrożone starą metodą (ok 8 lat temu), ale słyszałam że udaje się odmrażać kilkunastoletnie zarodki. Dziwi mnie że na 5 żaden nie przeżył :(
Jeju to dziwne. Mój lekarz (i @Ozis) mowil, że u nich w Gamecie raczej się to nie zdarza.
Nasze wszystkie 4 się rozmrozily bardzo ładnie.
 
reklama
A do tej pory co miałaś @Kurcia od niego w zaleceniach?
Od czasu diagnozy wujka Jarka miałaś tylko ten ostatni transfer czy poprzednie też?
Bo jak mnie pamiec nie myli to poprzednie transfery były robione przed wizytą u niego.
Od czasu wizyty mialam jeden transfer.
Tylko moja klinika daje dokladnie to samo co Wujek. Wiec od 1 transferu bylam na Encortonie 10 i heparynie i acardzie. I nic.
 
reklama
K@$$@@ to bardzo dziwne.. wszystkie kliniki mówią że nie ma znaczenia ile lat leżą zarodki a tu widzę że jednak jest inaczej.
Na forum zdarzały się przypadki że odmrazane zarodki nie przeżyły ale to raczej pojedyncze przypadki, nie wszystkie... :(
Ja tak kiedys mialam i zmienilam klinike i raptem wiecej sie to nie zdazylo. Moze jakis blad w labo u mnie popelnili...
 
Do góry