reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

_20180826_170147.JPG
 

Załączniki

  • _20180826_170147.JPG
    _20180826_170147.JPG
    3 MB · Wyświetleń: 112
  • DSC_0167.JPG
    3,9 MB · Wyświetleń: 62
  • _20180826_170147.JPG
    _20180826_170147.JPG
    3 MB · Wyświetleń: 84
reklama
Jestem w UK krainie ciemności. Nic mi nie zrobią w szpitalu. Wyślą mnie do domu. Poza tym wolę leżeć w domu niż tam siedzieć 7 godzin i się denerwować. Jestem też sama z córką bo mąż musiał wyjechać i go nie ma... Jestem zdana na siebie i na Was dziewczynki.
Miałam jednej, ostatni zarodek podany. Mój Walczak kochany tak się ładnie zaczął implantowac i beta rosła. Mam nadzieję, że to nie mój organizm go odrzuca....

Dziękuje Ci z całego serduszka kochana Biedroneczko. Pozostaje mi mieć nadzieję.

Kochana progesteron hamuje okres na dłuższy czas, że ja wierzę ze będzie dobrze!!!!!!
Kurde Ty to masz przejścia. ;((( ja to klinikę i szpital mam w tej samej dzielnicy wszystko na miejscu, nie mogę narzekać. Do tego opieka w szpitalu i podejście spoko zarówno przy poronieniach jak i przy hiperce. A Ty biedaku oprócz stresu invitro masz jeszcze takie odległości i przeciwności do pokonania.
A dlaczego Nie możesz zrobić bety na żądanie - takie przepisy??
Trzymaj się kochana mocno!!!!!
 
Może jednak nic straconego. Dziewczyny pisały ze krwiaki powodują krwawienie. Wiec może to krwiaczek... kurcze! No bo skoro bierzesz progesteron to on chamuje miesiączkę! Nie no musi być dobrze!!
No właśnie nigdy nie miałam plamien na progesteronie a tutaj takie krwawienie. Dziwne ale nie wróży to wszystko za dobrze.
Poczekam do jutra. Zrobię rano test kolejny ale czuję się totalnie okresowo :(

A ile dodatkowo progesteronu mogę wziąć? Jestem na 2x1 plus 2x2 Duphaston I dziś wzięłam po tym odkryciu 3x luteine 50. Jeśli krwawienie ustanie to zapakuje sobie Crinone na noc. Coś jeszcze?
 
4D446D81-0C99-47FE-BAE4-7C1079980910.jpeg
Witam wszystkie forumowe Ciocie ❤️
Mam na imie Karolinka - przyszłam na świat siłami natury 21.08.2018r. o godzinie 14.52 ❤️
Ważę 3400 gram, 55 cm, i dostałam 10/10 w skali Apgar.
Jesteśmy już w domku - i uczymy się siebie nawzajem ❤️
Dziekujemy za wszystkie dobre i ciepłe słowa.
I prawdą jest to że szczęścia nie można sobie kupić - ale można je sobie urodzić ❤️
My po po 6 latach walki doczekaliśmy się tej chwili ❤️
I Każdej w Was z calego serca życzymy takiego finału❤️❤️❤️
 

Załączniki

  • 4D446D81-0C99-47FE-BAE4-7C1079980910.jpeg
    4D446D81-0C99-47FE-BAE4-7C1079980910.jpeg
    191,4 KB · Wyświetleń: 133
Zobacz załącznik 891980
Witam wszystkie forumowe Ciocie [emoji173]️
Mam na imie Karolinka - przyszłam na świat siłami natury 21.08.2018r. o godzinie 14.52 [emoji173]️
Ważę 3400 gram, 55 cm, i dostałam 10/10 w skali Apgar.
Jesteśmy już w domku - i uczymy się siebie nawzajem [emoji173]️
Dziekujemy za wszystkie dobre i ciepłe słowa.
I prawdą jest to że szczęścia nie można sobie kupić - ale można je sobie urodzić [emoji173]️
My po po 6 latach walki doczekaliśmy się tej chwili [emoji173]️
I Każdej w Was z calego serca życzymy takiego finału[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Pięknie. Zdrówka dla Was! Gratulacje ogromniaste. Zaczyna się kolejny piękny rozdział... [emoji173]️
 
Dziewczyny ja sie paskudnie dzisiaj czuje, nie moge sie ruszyc. Od rana leze w lozku, rece i nogi bola, w podbrzuszu boli a najgorsze ze nie wiem dlaczego. Tak jakby zatrucir a z drugiej strony bol miesci jak na grype. Dzisiaj biore 4 dzien estrofem ale nie wiem czy to moze byc to bo nigdy na nim mi nic nie bylo. Boje sie ze to stres, przechodze przez rozwod rodzicow i dzisiaj mialam bardzo ciezko rozmowe z tata :( Az sie boje miec problem ze stresem bo kiedys wyladowalam w szpitalu na kilka miesiecy bo przestalam chodzic! Trzymajcie kciuki aby wszystko poluzowalo!
Myśl o sobie. Ja też mam taki do doopy dziś dzień i jeszcze to krwawienie chce mnie odrapac z moich marzeń. Zimno. Pogoda do bani..
Chociaż moja malutka jest wesola jak Króliczek duracella :) uwielbiam ją!

Trzymam kciuki, żeby wszystkie bóle odeszły a Ty masz teraz @?
 
reklama
No właśnie nigdy nie miałam plamien na progesteronie a tutaj takie krwawienie. Dziwne ale nie wróży to wszystko za dobrze.
Poczekam do jutra. Zrobię rano test kolejny ale czuję się totalnie okresowo :(

A ile dodatkowo progesteronu mogę wziąć? Jestem na 2x1 plus 2x2 Duphaston I dziś wzięłam po tym odkryciu 3x luteine 50. Jeśli krwawienie ustanie to zapakuje sobie Crinone na noc. Coś jeszcze?
U mnie w 5tc lało sie jak z kranu dosłownie - krwiaki 2 szt , teraz w 11tc też krwawienie spokojniejsze - kolejny nowy krwiak. Weź co trzeba i leż , odpoczywaj nie dźwigaj nic nie rób..
 
Do góry