reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jest za wcześnie żeby co kolwiek zrobić. To dopiero 10dpt. Jak dla nich tutaj w UK to w ogole bio chem się nie liczą...
Pozostaje czekać.

Kurde taka kraina szczęśliwości ta GB a kurde takie przejścia masz. ;(( wracaj do PL
Ile miałaś podanych zarodków? Podobno jak jeden pada to jest krwawienie a potem drugi sobie żyje pieknie. Podobno jak się drugi dzieli teraz jest krwawienie. No i często na początku ciazy są krwawienia jak tu dziewczynki piszą a potem zdrowe dzieciaki się rodzą. Mam nadzieje ze ro 3 scenariusz.... Ale jednak pojechałabym na ER i wymusiła badanie.... lekarz rozpozna co się dzieje.
Trzymam za Ciebie ogromne kciuki nasze słoneczko!!!!
 
reklama
Dziewczyny ja sie paskudnie dzisiaj czuje, nie moge sie ruszyc. Od rana leze w lozku, rece i nogi bola, w podbrzuszu boli a najgorsze ze nie wiem dlaczego. Tak jakby zatrucir a z drugiej strony bol miesci jak na grype. Dzisiaj biore 4 dzien estrofem ale nie wiem czy to moze byc to bo nigdy na nim mi nic nie bylo. Boje sie ze to stres, przechodze przez rozwod rodzicow i dzisiaj mialam bardzo ciezko rozmowe z tata :( Az sie boje miec problem ze stresem bo kiedys wyladowalam w szpitalu na kilka miesiecy bo przestalam chodzic! Trzymajcie kciuki aby wszystko poluzowalo!
 
Za duże krwawienie kochana jak na implantacje ale dziękuję za tą wiarę. Dopiero 10dpt. Test jest cały czas ok ale pewnie do jutra @ się rozkreci a beta spadnie. Chyba że cud się zdarzy.
Quwa jaka jestem smutna.
Może jednak nic straconego. Dziewczyny pisały ze krwiaki powodują krwawienie. Wiec może to krwiaczek... kurcze! No bo skoro bierzesz progesteron to on chamuje miesiączkę! Nie no musi być dobrze!!
 
Kurde taka kraina szczęśliwości ta GB a kurde takie przejścia masz. ;(( wracaj do PL
Ile miałaś podanych zarodków? Podobno jak jeden pada to jest krwawienie a potem drugi sobie żyje pieknie. Podobno jak się drugi dzieli teraz jest krwawienie. No i często na początku ciazy są krwawienia jak tu dziewczynki piszą a potem zdrowe dzieciaki się rodzą. Mam nadzieje ze ro 3 scenariusz.... Ale jednak pojechałabym na ER i wymusiła badanie.... lekarz rozpozna co się dzieje.
Trzymam za Ciebie ogromne kciuki nasze słoneczko!!!!
Jestem w UK krainie ciemności. Nic mi nie zrobią w szpitalu. Wyślą mnie do domu. Poza tym wolę leżeć w domu niż tam siedzieć 7 godzin i się denerwować. Jestem też sama z córką bo mąż musiał wyjechać i go nie ma... Jestem zdana na siebie i na Was dziewczynki.
Miałam jednej, ostatni zarodek podany. Mój Walczak kochany tak się ładnie zaczął implantowac i beta rosła. Mam nadzieję, że to nie mój organizm go odrzuca....

Dziękuje Ci z całego serduszka kochana Biedroneczko. Pozostaje mi mieć nadzieję.
 
Jestem w UK krainie ciemności. Nic mi nie zrobią w szpitalu. Wyślą mnie do domu. Poza tym wolę leżeć w domu niż tam siedzieć 7 godzin i się denerwować. Jestem też sama z córką bo mąż musiał wyjechać i go nie ma... Jestem zdana na siebie i na Was dziewczynki.
Miałam jednej, ostatni zarodek podany. Mój Walczak kochany tak się ładnie zaczął implantowac i beta rosła. Mam nadzieję, że to nie mój organizm go odrzuca....

Dziękuje Ci z całego serduszka kochana Biedroneczko. Pozostaje mi mieć nadzieję.
A bierzesz encorton?
 
Doczytalam wszystko, chociaż łatwo nie było. @motylek24 ja na szczęście styczności z forumowym cudotworcą nie musiałam mieć, ale pomógł wielu dziewczynom i myślę, że warto jest wszystko sprawdzić przed kolejnym podejściem. @JoannaRak nie denerwuj się kochana, skup się na swoim celu i na tym, żeby sobie nie zaszkodzić. Ludzie się rozstaja i bardzo często wychodzi im to na dobre, widać tak miało być, a Ty juz nic na to nie poradzisz... Za wszystkie starając się 3mam mocno [emoji110] gratuluje pięknej foteczki @radfari, a Tym, którym się nie powiodło przesyłam uściski... [emoji8]
@Sol jedz koniecznie do szpitala i sprawdź co się dzieje, dziewczyny często krwawily, a na szczęście nie wpływały to źle na kropki...
 
reklama
Do góry