reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak właśnie zrobiłam. Dodatkowy progesteron i leżę. Nie mam skurczow I boli ale wygląda mi to na @ niestety.
Test jest nadal pozytywny(2—3 weeks) ale pewnie dopiero zaczęła beta spadać.
Muszę czekać do jutra.
Dzięki za troskę i kciuki dziewczyny.
Witajcie dziewczyny. Niestety zaczęłam dzis krwawic. Jest nie dobrze.
Żywa, czerwona krew. Sporo...
Nie mam gdzie jechać, nie mam co zrobić. Pozostaje czekać... Dziś mam termin miesiączki.
Bardzo mi smutno :(
a który to dzień po transferze? Może to implantacją?? Trzymam bardzo mocno kciuki żeby tylko nic złego!!❤️
 
Hej dziewczynki, od wczoraj mam straszne nerwy i huśtawki nastrojów. Dzisiaj jedliśmy obiad i mój mąż mi zwrócił uwagę jak jem. Ziemniaka dostałam takich nerwów że cała drogę powrotną przeplakalam, wczoraj z nerwów chciałam wszystkich na drodze rozegrać bo mnie inni kier wkurzali. Czyli co to już koniec prawda? Znaczy że pewnie zaraz dostanę okres bo to pms?
 
@Mieciu85 jeszcze nie mialam okazji pogratulowac pieknego widoku!!

@Agniecha1508 dobry wynik! Na pewno wiekszosc jak nie wszystkie sa dojrzale!
I napastuj jutro klinike telefonami. Musisz miec informacje. Nie mozesz 5 dni w niepewności siedziec.


@Never give up ale super!!!!!!! Milego klucia ;)


@Sol kochana wez nospe..polez.. moze to jeszcze nie to najgorsze. W terminie @ podobno moga wystapic krwawienia.
Dziękuję Kurciu :*
A Ty Kurciu przemyslalas plan działania? Wiesz co dalej i w której klinice?
 
a który to dzień po transferze? Może to implantacją?? Trzymam bardzo mocno kciuki żeby tylko nic złego!![emoji173]️
Za duże krwawienie kochana jak na implantacje ale dziękuję za tą wiarę. Dopiero 10dpt. Test jest cały czas ok ale pewnie do jutra @ się rozkreci a beta spadnie. Chyba że cud się zdarzy.
Quwa jaka jestem smutna.
 
Hej dziewczynki, od wczoraj mam straszne nerwy i huśtawki nastrojów. Dzisiaj jedliśmy obiad i mój mąż mi zwrócił uwagę jak jem. Ziemniaka dostałam takich nerwów że cała drogę powrotną przeplakalam, wczoraj z nerwów chciałam wszystkich na drodze rozegrać bo mnie inni kier wkurzali. Czyli co to już koniec prawda? Znaczy że pewnie zaraz dostanę okres bo to pms?
Nie martw się Ozis. Hormony szaleją. Ja płakałam, z e słońca mało na zewnątrz. Nic się nie stresuj. Poczekaj na betowanie. I wytłumacz może mężowi jak się czujesz na tych wszystkich hormonach. Może wyluzuje a może u niego tak się stres objawia?
 
ja też rok temu borykałam się z tłumaczeniem synowi męża czemu jeszcze nie ma brata mimo , że miał 14 lat wtedy ciężko było.. A zaczął męczyc nas z 3 lata temu..Rok temu chciał na wielkanoc a był luty hehe.. Teraz jak już wie ma marzenie.. lol chce przeciac pępowine to już hardcore wiadomo . .. albo wejsc na wizyte i zobaczyc usg zdjęcia mu nie starczają .We wtorek prenatalne idziemy wszyscy on chce się spytac czy też może wejsc :D :D :D

wspaniale ze tak chce mimo tego ze jest juz starszy! tez marze o takim dniu ze bede mogla mu powiedziec ze bedzie mial wymarzone rodzenstwo!!
 
reklama
Do góry