reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
bo beta ładnie rośnie :)
ja już strasznie tęsknie za nocnym czytaniem książek [emoji14] To był pierwszy objaw pozytywnej bety u mnie - o 3-4 nad razem oczy jak pińć złote i spanie było dopiero jak trzeba było wstać ;)
Oj miałam ten sam objaw Asiu :), tylko że krócej... już niedługo
Pozbyj się nie chcianych dziadów z macicy i do dzieła z prawidłowym i owocnym protokołem:*
 
Spotkalam sie w Czechach z dziewczyna ktorej robili transfer na 6 mm i to bylo juz mega dobrze, tzn wogole jej nic nie roslo,niestety bez sukcesu,stara klinika mi robila transfer i na 22mm, nowa sie za glowe lapie i mowi ze to nie ma sensu bo endometrium juz dawno nie jest receptywne...i moga miec racje bo od kiedy robimy na 12-14 mm u mnie dziala. Ile estradiolu bierzesz teraz?
Przy ostatnim transferze mmialam 2x2 tabletki estrofemu i jeszcze dwa "psiki" na skórę Lenzetto, estrofem w aerozolu. To chyba sporo?
 
Dziewczyny dopiero Was nadrobilam. Ufff
Życzę każdej z Was aby takich dni na forum jak wczoraj było więcej...
Mega gratuluję tym którym się udało i 3mam [emoji110][emoji110][emoji110] za wszystkie waleczne... ;)[emoji7][emoji173]
 
Tak to prawda 4 procedury sa szczesliwe ;)
A wrozka jakas lewa chyba bo ogolnie jest taka zasada ze nie moze przekazywac zlych informacji. A siostra hmm mogla sobid darowac przekazywanie tego dalej
Potwierdzam u mnie tez czwarty transfer udany!! I właśnie tez jako jedyny na cyklu naturalnym! Będzie dobrze! I nie słuchaj głupot, wiesz jak to jest z tymi wróżbami, jeszcze nie słyszałam żeby komuś się sprawdziło! Miłego dnia kochana! Wszystkie tu trzymamy za Ciebie kciuki! Musi się udać ❤️❤️
 
reklama
Miłego weekendu dziewczynki u nas leje w krk. Dżoasia od wczoraj kopiemy ziemniaki i faktycznie już duże i ładne. Agniecha jak wrócisz do pionu to daj znać jak odlocik. Aniu odpoczywaj na wakacjach i wracaj po dwa dzieciaczki wypoczęta. Mieciu gratuluje kropki. Olcia nie taaakie cuda w dzisiejszych czasach medycyna robi. Będzie dobrze, masz zarodki to najważniejsze i macicę zdrową. Trzeba próbować.
 
Do góry