reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny czy wy też tak strasznie stresowalyscie się podejściem do transferu po ostatniego mrożaczka... ?
Ja się tak strasznie boje że aż mnie paralizuje na samą myśl o tym że może się nie udać :( strasznie to przeżywam...
Tym bardziej że to będzie już mój 4 transfer i do tej pory beta nawet nie drgnęła ... :( Jak na bym chciała mieć pewność że teraz już się uda...:zawstydzona/y: a najgorsze jest to że mimo iż ja kompletnie nie wierzę w takie rzeczy to moja siostra ostatnio mi wypaliła z tekstem że wróżka do której ona chodzi , przepowiedziała jej że nie będę mieć dzieci...
I teraz mnie to jeszcze bardziej męczy że to wszystko nie ma szans...
Mimo że walczę dopiero rok to mam już dość...
Nie mam siły na kolejne stymulacje...
Punkcję itp...
:hmm:
Kochana ty trzymaj się nas. My wszystko rozumiemy bo każda przeżywa to samo. Nikt ci tutaj nie napisze ze masz się poddać bo same waleczne babki tutaj. Ponadto to forum jest wyjątkowo przyjazne. Co do rodzinnych spraw to może przestań informować siostrę o swoich poczynaniach względem starań o ciążę bo na to nie zasługuje. Nigdy do swojej siostry bym takich głupot nie opowiadała. Trzymaj się cieplutko.
 
Kochana ty trzymaj się nas. My wszystko rozumiemy bo każda przeżywa to samo. Nikt ci tutaj nie napisze ze masz się poddać bo same waleczne babki tutaj. Ponadto to forum jest wyjątkowo przyjazne. Co do rodzinnych spraw to może przestań informować siostrę o swoich poczynaniach względem starań o ciążę bo na to nie zasługuje. Nigdy do swojej siostry bym takich głupot nie opowiadała. Trzymaj się cieplutko.
Dziękuję bardzo za te wszystkie ciepłe słowa ❤️❤️❤️ tylko wy potraficie zrozumieć co czuje druga osoba...
Jak ja słyszę że może warto odpuścić albo zostawić wszystko w rękach Boga , to wierzcie mi szlak mnie trafia... No ale jak to się mówi syty głodnego nigdy nie zrozumie , a jeśli chodzi o siostrę to ona nawet nie wie o tych wszystkich moich przygodach tylko tak z dupy za przeproszeniem mi to wystrzeliła... Ja też nie wierzę we wróżki ale wiecie jak to jest... Jak się usłyszy coś takiego to od razu człowiek wariuje...
Przynajmniej ja...
Jeszcze raz bardzo dziękuję !!!❤️❤️❤️❤️
Jesteście niezastąpione :blink:
 
Dziękuję bardzo za te wszystkie ciepłe słowa ❤️❤️❤️ tylko wy potraficie zrozumieć co czuje druga osoba...
Jak ja słyszę że może warto odpuścić albo zostawić wszystko w rękach Boga , to wierzcie mi szlak mnie trafia... No ale jak to się mówi syty głodnego nigdy nie zrozumie , a jeśli chodzi o siostrę to ona nawet nie wie o tych wszystkich moich przygodach tylko tak z dupy za przeproszeniem mi to wystrzeliła... Ja też nie wierzę we wróżki ale wiecie jak to jest... Jak się usłyszy coś takiego to od razu człowiek wariuje...
Przynajmniej ja...
Jeszcze raz bardzo dziękuję !!!❤️❤️❤️❤️
Jesteście niezastąpione :blink:
To siostra rozgrzeszona:)
Ja też lubię to forum bo otrzymałam tutaj fajne wsparcie, rozumiemy się wszystkie doskonale. Trzymamy się zasady in vitro się udaje tylko trzeba być wytrwałym bo nie wiadomo za którym razem
 
reklama
Hej. my juz w prawie u celu. Jeszcze trochu i sie wyśpię. Dziewczynki czy to normalne by tak piersi bolaly ? Normalnie dotknąć się nie da.Nooo trzymajta ✊✊✊ za Nasze kosmity.
Nie wiem co z piersiami już dobrze nie pamiętam ale raczej nic się nie działo dopiero jak progesteron włączyłam to są czasem bolące.
Trzymam kciuki za jajka.
 
Do góry