reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zrobiłam sobie dziś opcje płatków na słono w postaci placków! Przepyszne!!!! Kochana dzieki za przepis napewno zagości u mnie na dłużej! Zrobiłam z cukinia, papryka i cebulka! Mniam!
 

Załączniki

  • 11F5B5CE-ED58-4A02-999B-2C932CCCB858.jpeg
    11F5B5CE-ED58-4A02-999B-2C932CCCB858.jpeg
    2,1 MB · Wyświetleń: 84
reklama
Dziękuję za odpowiedź. Martwię się czy to nie przez leki mam 3x2 luteine też się denerwuje jak aplikuje czy nie jest aplikator zabarwieniu :) 3xdupek i 3x estrofem dodatkowo wieczorem 1 ampułki zastrzyku fraxipione. Podbrzusza i jajniki bardzo mnie ciągną ale piersi są w ogóle nie wychowane. To mój pierwszy transfer leczenie się w Gamecie. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę miłego dnia.
Gameta Rzgów?
 
@Agonia777 w kalendarzu zobaczyłam ,że będziesz miała histeroskopie-możesz mi napisać z jakiego powodu będziesz ją mieć?U mnie jedni kazali laparo ,inni zabronili co finalnie nie zrobiłam i mysle moze nad histeroskopia o której nic nie wspomniał.Czytam Wasze forum i sama dochodzę do jakiś kolejnych kroków.Na jednej komórce miałam jakieś zacieki i podejrzenie endometriozy.
Jakie badania trzeba zrobić do histeroskopi?W jakim dniu cyklu się ją wykonuje?
Ile musi być przerwy pomiędzy transferem a histero?
Dziękuje za info!
 
Dziewczyny miłego dnia ;-)
@Sol dwóch kresek na teście :*
emoji173.png
emoji173.png
- powinnaś być już po teście więc czekamy na wynik
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png

@motylek24 @Niezapominajka2018 dziewczyny bet szybujących do nieba :)
@Agniecha1508 3 całego koszyka jajek [emoji14]
emoji110.png
emoji110.png
i aby przy "przekładaniu" się nie zbiły [emoji14] :)
emoji173.png

emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
za wszystkie podglądające swoje maluszki, aby cieszyły oczy i serduszka
emoji173.png
emoji173.png
emoji173.png

I
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
za te wszystkie które pominęłam, a które mają dziś swój wielki dzień :):):)
Dziękuję ale robię jutro. Będzie 8dpt...
Mam już kupiony first response.

Dziś stchorzylam bo zazwyczaj jest tak, że jak teraz nie wyjdzie to już są marne szanse i tak sobie przeciągam...

Powodzenia wszystkim dziewczynom i spokojnego dnia x
 
@Agonia777 w kalendarzu zobaczyłam ,że będziesz miała histeroskopie-możesz mi napisać z jakiego powodu będziesz ją mieć?U mnie jedni kazali laparo ,inni zabronili co finalnie nie zrobiłam i mysle moze nad histeroskopia o której nic nie wspomniał.Czytam Wasze forum i sama dochodzę do jakiś kolejnych kroków.Na jednej komórce miałam jakieś zacieki i podejrzenie endometriozy.
Jakie badania trzeba zrobić do histeroskopi?W jakim dniu cyklu się ją wykonuje?
Ile musi być przerwy pomiędzy transferem a histero?
Dziękuje za info!
Ja już miała 3 histero. Robi się tylko posiew, czasami bierze się antybiotyk.
Zazwyczaj miałam zaraz po @.
Nie jest tak strasznie i u mnie pomogło
Tylko, że jeśli chcesz zdiagnozować endomerioze to chyba tylko laparoskopia, ale nie jestem pewna.
 
@JoannaRak chodzi o accofil czy encorton?

@dżoasia to prawda ze przed punkcją ma być niski progesteron a jaki powinien być do transferu?

@Justin87 cudowne Szkraby!!!Bądź spokojna i rośnijcie :)

@Pat1980ka gratuluje dziewczynki!!!

@Ozis Jak moja znajoma miała takie same objawy to dziś jest w 5 msc ciąży także mocno trzymam kciuki!:)

Dziewczyny czy dobrze wydedukowałam z Waszych postów ,że jeśli zarodek jest 3 dniowy to progesteron powinien być podawany 3 dni wczesniej ?
Jesli 4 dniowy to 4 dni wczesniej ?
u mnie lekarz dostosowywał transfer kiedy mu pasowało a nie kiedy u mnie pasowało mam takie wrażenie jak Was czytam.
Jak to powinno wyglądać prawidłowo?

Wszystkim samych cudownych informacji dzisiaj!
@tina35 bardzo dobrze wydedukowałaś ;)
Progesteron jest właczany na tyle dni przed ilu dniowy jest zarodek.....
i mega mnie przestarszylas ze u Ciebei było inaczej????? jak to lekarz właczał Ci progesteron wtedy kiedy mu się chciało???
 
reklama
Do góry