reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny a tak poza tematem ivf ale związane z ciążą , jak to z farbowaniem wlosów? czyms naturalnym mozna czy cos? normalnie odrosty farbuje co 1,5 mies bo jednym słowem siwa jestem chociaz 30lat jescze nie mam :errr: i ostatnio farbowalalam jakos koniec czerwca ( własnie sobie zdałam sprawe ze moze i dłuzej:cool: ) i dosłownie siwa jestem ratuje sie sprayem na odrosty ale ile mozna :biggrin2:a nie moge juz patrzeć na te włosy
 
reklama
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]
SIERPIEŃ to miesiąc miłości, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2018-08-23 Agniecha1508 podglądanie jajek w trakcie stymulacji
2018-08-23 Barburka podglądanie maluszka ❤️
2018-08-23 lafantynka beta !!
2018-08-23 Niezapominajka2018 wizyta po transferze
2018-08-24 Szczescie1986 wizyta przed crio
2018-08-24 motylek24 beta !!
2018-08-25 redferrari wizyta u gin prowadzacego ciążę
2018-08-25 Never give up wizyta w klinice przed rozpoczęciem IVF
2018-08-27 Felia transfer !! ✊✊
2018-08-28 Never give up wizyta u dr Paśnika
2018-08-28 adansonia badanie prenatalne
2018-08-28 sunrisea badanie prenatalne
2018-08-29 Agonia777 histeroskopia
2018-08-30 gosia321 wizyta u gin prowadzacego ciążę
2018-08-31 Olk@24 wizyta przed crio
2018-09-04 RedHotChiliPepper28 podglądanie maluszka ❤️
2018-09-06 martuska09 podglądanie maluszka ❤️
2018-09-08 Iskra_82 termin porodu
2018-09-11 RedHotChiliPepper28 podglądanie maluszka ❤️
2018-09-17 tina35 pierwsza wizyta u Lewego
2018-09-22 RedHotChiliPepper28 termin porodu
2018-09-29 Barburka termin porodu
2018-09-30 shaggy termin porodu
2018-10-02 nadziejaprzedewszystkim termin porodu
2018-10-19 Maryanka termin porodu
2018-11-01 mmileczkaa termin porodu
2018-12-11 Malinka1989 termin porodu
2018-12-12 tamiza termin porodu
2018-12-19 limoncia1 termin porodu
2018-12-26 ona232 termin porodu
2019-01-01 Pat1980ka termin porodu
2019-01-04 Netiaskitchen termin porodu
2019-01-17 Gosia892 termin porodu
2019-01-21 Koniczyna82 termin porodu
2019-02-14 redferrari termin porodu
Tak, tak pędzę dziś na betę na 12:00. I poproszę o dopisanie 27/08 wizyta podglądowa ( nie wiem czy dobrze ja nazwałam) :) miłego dnia kochane! Dużo słońca!
 
Cześć :D
@Agniecha1508 powodzenia na wizycie, dorodne jajeczka niech rosną. :) ❤️
@Barburka miłego podglądania maluszka, niedługo już będziesz tulić maleństwo w ramionach. Ale ten czas leci. ❤️
@lafantynka betę ostatnio miałaś już bardzo wysoką, więc się nie stresuj jak wynik dzisiaj nie będzie powalająco dużo wyższy. Przy tych wartościach beta już tak nie zapinkala. Powodzenia. :*
@Niezapominajka2018 czekamy na wieści. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. Daj znać nam po wizycie. ✊✊✊

Miłego dnia. :)
Dzieki kochana! Ale i tak troche stresa mam:) ale wierze ze będzie dobrze, musi być!;)
 
Zrobiłam w tym cyklu w 21 dc progesteron i wyszło 6 czyli nie miałam owulacji?
Właśnie mnie zastanawiał Twój wynik jaki to może mieć wpływ na ciąże.
Mam nadzieje, ze zaden ;) Dupek na pewno z krwi nie wychodzi wiec mam go duzo tylko,ze syntetyk to wynik nie pokaze wiec on sobie gdzies tam jest. Co do Crinone ktore bralam podczas sprawdzania progesteronu to dalej nie mam 100% oodpowiedzi, ale ze beta rosla I nie plamilam doszlam do wniosku ze chyba miejscowo jest tylko w krwi moze nie pokazywac akurat w moim przypadku. Te badania co czytalam pokazywaly, ze jak sprawdzali poziom progesteronu w cyklu probnym w 26 dniu cyklu niektore kobiety na crinone mialy ponizej 6, jednak nie korelowalo to z rozwojem endometrium, ktore bylo nawet lepsze niz u grupy ktora miala progesteron domiesniowy i we krwi wykazywal poziom w okolicach 65.

O owulacji to Ci nie odpowiem przy takim wyniku, na pewno inne dziewczyny sie znaja. Bylas na estrofemie? Czy to czasami nie zatrzymuje owulacji chyba mi sie gdzies tak obilo o uszy ale poprawcie jesli bredze.
 
Zrobiłam sobie dziś opcje płatków na słono w postaci placków! Przepyszne!!!! Kochana dzieki za przepis napewno zagości u mnie na dłużej! Zrobiłam z cukinia, papryka i cebulka! Mniam!

A ja miałam takie ambitne plany na poranną owsiankę, ale zapomniałam namoczyć na noc płatki i skończyło się na chlepie z Nutellą i mlekiem:)
 
Hejka dziewczyny :) Pieknego dnia wszystkim, udanych podgladow, wysokich przyrostow i mnostwo relaksu :)

Ja dzis czuje sie jakbym odplywala. Moze ppo lekach, bo wlaczyl mi progesteron. Wczoraj bralam wieczorem 2 lutinusa,2 tabl prog doustnie no i estrofem. Od dzis po 2 tabl lutinusa rano i wieczorem, 3 razy po jednej prog doustnie i to samo z estrofemem. Czuje sie jakbym byla w transie. Najgorsze w tych lekach dopochowych to dla mnie lutinus. Wyciagajac aplikator przezywam wewnetrznie dramaty, czy aby nie jest zabarwiony. Juz poprzednim razem jak zalapalo ta czesc byla dla mnie psychicznie najgorsza. Powiedzcie prosze, jak daleko ten aplikator trzeba wsunac? Bo za kazdym razem mam wrazenie,ze jednak nie robie tego dobrze, za blisko, za daleko itd.
Ja nie uzywalam aplikayora zeby wlasnie sie nim nie podrapac. Zawsze palcem a przy 4 podejsciu do tabsow nie mialam.wogole aplikatora
 
Tina pierwszy raz sprawdzilam 9dpt, 11dpt, 14dpt, 17dpt. Progesteron caly czas niski ale beta ladnie rosla. Duphaston we krwi noe wychodzi a o crinone tez rozne tzeczy czytalam, niby lekarz powiedzial ze pwonno cos wiecej wyjsc ale jak jakies badania czytalam naukowe to wlasnie pisali, ze we krwi moze byc niski ale w macicy dobry. Na wszelki wupadek lekarz zmienil na lutnius bo podobno sie lepiej wchlania. Stwierdzilam ze jestem obstawioma lekami i nie plamie wiec narazie nie badalam wiecej.
Jaki miałaś wynik progesteronu po transferze w tych dniach ?
 
reklama
Teraz sobie wszystko analizuje,wcześniej szłam tak jak lekarz kazał a teraz dużo się uczę u Was na forum.
Lekarz zawsze dostosowywał pod jego wizytę zarodek,nie wiem czy lepiej było podać 3 dniowy czy 5 ostatnio ale lekarz był w 4 dzień więc podali 4 dniowy.
[emoji33] [emoji33] [emoji33]
 
Do góry