reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja pierwszy test, ale z krwi robiłam 6 dpt. Wyszedł 5,5 a lekarz mnie uprzedzal że tego dnia jeszcze może nic nie wyjść nawet jakbym zaszła w ciążę. Dzisiaj mam betę 131 a sikaniec druga kreska bardzo słaba. Jak to dziewczyny mówią Sikańce oszukańce. Przez ten test skany dzisiaj się zdenerwowałam i to nie potrzebnie.
U mnie przy becie 286 druga kreska była ledwo widoczna też się mega stresu najadlam...
 
reklama
Hej a jak się w ogóle czujesz? Boli Cię coś? Czy jest super? siedzisz w domku i odpoczywasz czy pracujesz? A na kiedy masz umówioną teraz wizytę z lekarzem?
Hej, dzięki że pytasz.

Czuję się tak okresowo. Boli mnie brzuch, trochę jajniki, trochę plecy w krzyzu i piersi też...
Czuje się na ciąże albo na okres więc trudno coś z tego wywnioskować. Szczególnie, że cykl naturalny wspomagany progesteronem.

Pozostaje tylko jeszcze trochę poczekać i postarać się nie zwariować...

Nie mam wizyty umówionej bo u nas to tak wszystko na odległość się dzieje. Jak byłabym w ciąży to pewnie polecę do niego na weryfikację a jeśli się znowu nie uda to dopiero do kolejnej procedury się zgłoszę na badania i plan... Obym nie musiała.

Ah no i pracuje cały czas normalnie. Przy tych wyjazdach związanych z transferami prawie cały urlop poszedł.
 
Dziewczyny jak myśliście ból podbrzusza (tak jak na okres) i ból kręgosłupa kilka dni po transferze to dobry czy zły znak? Tylko szczerze :( Jakie macie doświadczenia?
Mysle ze dobry! Ja tez to miałam. Brałam nospe na złagodzenie. Jednej nocy to miałam naprawde bardzo silne bóle!! Max!! Aż się obudziłam i zwijalam z bólu normalnie!! Trwało to jakieś 20 minut zanim zasnęłam. No to już byłam pewna ze się nie udało wiec nie przywiązałam uwagi do tego który to był dzień po transferze. Bo teraz mysle ze to właśnie mogła być implantacją zarodka.
 
reklama
A na bete tez idziesz czy ciezko znalezc jakies miejsce? Zapraszam do mnie razem sie do lomdynu na weekend przejedziemy ;)
No właśnie trochę daleko teraz mam niestety ale cóż...

Znalazłam tutaj na północy jakieś labo ale to chyba się tyle czeka na wyniki że i tak nie wytrzymam. Zobaczymy...

W moim drugim crio miałam bio-chem. Test mi pokazał cień w 7dpt potem “pregnant 1-2" w 8dpt a w 9dpt i 12 dpt żadne testy nie wychodziły :(

Mam nadzieję, że może tym razem będzie dobrze.
 
Do góry