reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja właśnie wyjątkowo źle przez to przeszłam. Może dlatego,że wydawało mi się,że jak test jest pozytywny,to już musi być dobrze. Powiedzieliśmy rodzicom, ja nastawiłam się,że po wakacjach nie wracam do pracy, siostra mi wyznała,że u mamy zostawiła mi ubranka po córeczce. Mega radość,a po tygodniu największy dół w moim życiu. Ale na szczęście już jest o wiele lepiej. Do pracy chodzę normalnie,nie chciałam być na L4,bo już całkiem by mnie to załamało. Cieszę się,że dobrze zareagowałaś. To teraz obie się resetujemy i za chwilę walczymy dalej :*

Współczuje :( u mnie szczęście trwało 3 dni i znam to uczucie jak świat się wali.
Po drugiej porażce nie mogłam przez tydzień dojść do siebie-zapisałam się na Wasze forum,żeby zbierać siły do dalszej walki.
Trzymaj się dzielnie!
 
Screenshot_20180820-152606_Google.jpg
Ewunka co oznacza Antagonista?
Pamiętasz jakie dawki Menopur dostawałaś?
Bo u mnie zawsze 225 plus inne leki i zawsze jedna blastka,która nie dawała rady :/
Orangutan :)Orgalutran .
od 6 dnia lub gdzy jaja maja 12/14 mm
300/350 dziennie .
Np.150 rano i 150 /200wieczór
 

Załączniki

  • Screenshot_20180820-152606_Google.jpg
    Screenshot_20180820-152606_Google.jpg
    189,5 KB · Wyświetleń: 334
Ni to faktycznie nie fajnie ja czekam tylko az moj kregoslup sie odezwie

Gosiu dbaj już teraz żeby się nie odezwał. Mi bardzo dużo basen pomógł 2-3x w tygodniu, 40 minut żaba i grzbiet na zmiane, 5-10 minut bicze (tylko góra pleców, od lini biustonosza wzwyż). Może dzięki temu też mam taki lajtowy ten 3 trymest. Żałuję że wcześniej nie wdrożyłam ćwiczeń.
 
@tina35
Miałam krotki protokół z antagonista + antyki bo mam torbiele.
Menopur 300/350 na dzien + od 6 dnia stymukacji orgalutran.

W krótkim protokole z antagonistą podawanie gonadotropiny zaczyna się od 2 dnia cyklu. W trakcie podawania gonadotropin rozpoczyna się stosowanie antagonisty. Moment rozpoczęcia podawania antagonisty oraz dawki tego leku ustala lekarz. Czasami dodatkowo mogą być zlecane antyestrogeny (Clostilbegyt). Podaje się je zwykle przez 5 kolejnych dni (wg. schematu 2-6 dc, 3-7 dc, 4-8 dc, 5-9 dc) w dawce i wg schematu zaleconego przez lekarza.
 
Nadzieja - pytam się bo podobna walkę toczę.
tina - przy PcO nie jest tak różowo - te jajka są najczęściej kiepskiej jakości i mało się uzyskuje zarodków

Chyba reguły nie ma :/ ja nie mam PCOS a marność nad marnościami jak powiedział lekarz.
Już dwa razy usłyszałam ,że powinnam pomyśleć o KD,za kazdym nieudanym trasferem.
 
reklama
Troche stukniety ten cennik ....Zobacz załącznik 889979 ale 1950 ze transfer Mrożka + wizyty i badanie hormonów chyba ....
no właśnie ja już zgłupiałam ile będzie kosztował ten transfer mrożaków.i Też dzisiaj pomyślałam że to te 1950 zł.
Bo wyżej jest in vitro bez stymulacji 3000 zł.
A czy do ponownego transferu trzeba znowu robić badania ?
 
Do góry