reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Laurka2019 @DorisM witamy u Nas [emoji4]
Z nami łatwiej przez to wszystko przejść ;)
@Laurka2019 nie bierz tak bardzo sobie słów lekarza do serca, bo nie jedna dziewczyna z forum miała gorsze wyniki a całuje już różowa pupcie lub czeka z brzuszkiem ;)
@DorisM 3mam mocno [emoji110][emoji110][emoji110] aby ten transfer okazał się owocy

Miłego dnia dziewczyny [emoji4][emoji4][emoji4]
 
Aneetee cieszę się że walczysz dalej. Mam nadzieje że Lewy wyczaruje ciążę. Aniu pisz kochana co u ciebie bo cały czas się martwię. Dżoasia to już wykopki? Mój tata dopuero planuje we wrześniu. Jutro dziewczynku zjeżdżam z Mazur i taaak mi smutno. Kocham tą krainę.
Tez kocham mazurki. Gdzie bylas dokladnie?
 
Dziewczyny ja w piątek miałam betę 32 i w sobotę zrobiłam test domowy. Zawsze chciałam zobaczyć dwie kreski. Trochę głupie Niestety druga kreska wyszła blada, pewnie jeszcze za mało hormonu było we mnie. Dzisiaj zrobiłam ponownie i wynik identyczny. Czy to znaczy że może beta nie rośnie? Zestresowalam się. Wizytę mam dopiero we czwartek Czy powinnam iść dzisiaj lub jutro na krew?

Sikance oszukance! Sprawdzaj bete a nie kreski na teście, byly przypadki ze dziewczyny chciały zrobic test pamiatkowy przy wysokiej becie i wychodzil bladzioch. Niepotrzebny stres :)
 
Cześć Wam :)
Ja dopiero zaczęłam starania o dzieciątko przy pomocy IMSI.
Ja mam bardzo niska rezerwę jajników 1.18,a moj mąż bardzo słabe nasienie. Zaczeliśmy długi protokół, jestem na antykoncepcji i zastrzykach hormonlanych drugi dzień. We wrześniu Punkcja.
. Lekarz dużo czasu poświęcił na opisanie mojej kiepskiej sytuacji rozrodczej:kiepskie, małe jajniki, rezerwa 1.18 to jego zdaniem żadna, hoshimoto, podejrzenie, że moje komórki mogą być nieprawidłowe genetycznie przy tylu niekorzystnych wynikach...

Ogrom nadziei pomieszany że strachem,co przyniesie 6rok starań ...
Kochana kto Ci powiedzial ze masz niska rezerwe jajnikowa?! Jezeli lekarz to moze pomysl o jego zmianie....
 
Cześć ja tez z chęcią dołączę do forum. Czytałam dziś kilkanaście stron - mega dużo się od Was dowiedziałam.
Krótko na początek- porblem z nasieniem, jestem po 3 inseminacjach ( jedna zakończona ciążą biochemiczną) i po 3im transferze w dniu 16.08 , przed tym transferem miałam wykonany scratching, chodzi o ułatwienie implantacji zarodkowi.
jakby co -nam jeszcze jeden mrozaczek, ale narazie nie myśle, skupiam się na obecnej sytuacji.
Jak szalona codziennie obserwuję siebie i doszukuje sie czy tym razem doszło do implantacji. Może
Wiec kciuki zacisniete!
 
Dziewczyny ja w piątek miałam betę 32 i w sobotę zrobiłam test domowy. Zawsze chciałam zobaczyć dwie kreski. Trochę głupie Niestety druga kreska wyszła blada, pewnie jeszcze za mało hormonu było we mnie. Dzisiaj zrobiłam ponownie i wynik identyczny. Czy to znaczy że może beta nie rośnie? Zestresowalam się. Wizytę mam dopiero we czwartek Czy powinnam iść dzisiaj lub jutro na krew?
Ja bym poszla speawdzic przyrost dla spokijnej glowki[emoji4] bedzie dobrze
 
reklama
Do góry