reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak, w ciazy mozna farbowac wlosy [emoji4] mamaginekolog ma o tym wpis.
Btw. Nie wiem czy widzialyscie (dziewczyny ktore czytaja mameginekolog), ale Bibek juz jest na swiecie. Malenki strasznie, teoche ponad kilogram masy ciala [emoji20]
Skąd wiesz chlopkers? Ja jeszcze nie widziałam nigdzie a śledzę mamę ginekolog.
Jeju współczuje, mam nadzieję że wszystko będzie ok.
Moja miała 1.5 kg w 30 tc.
 
reklama
Ja to kochana to cały czas śpię no mogłabym z tego łóżka nie wychodzi tak tu nam dobrze heheh ;) ale jutro idę na spacer do lasu zobaczyć czy są kurki ;) i na zakupy trzeba jakieś skoczyć z mężem ;) a ten priorytet wyślę mam nadzieje ,ze szybko dojdzie
Ty uwazaj na kleszcze w tym lesie ja tam sobie odpuscilam kurki w tym roku a kocham i zbierac i jesc ;)
 
Cześć Wam :)
Ja dopiero zaczęłam starania o dzieciątko przy pomocy IMSI.
Ja mam bardzo niska rezerwę jajników 1.18,a moj mąż bardzo słabe nasienie. Zaczeliśmy długi protokół, jestem na antykoncepcji i zastrzykach hormonlanych drugi dzień. We wrześniu Punkcja.
. Lekarz dużo czasu poświęcił na opisanie mojej kiepskiej sytuacji rozrodczej:kiepskie, małe jajniki, rezerwa 1.18 to jego zdaniem żadna, hoshimoto, podejrzenie, że moje komórki mogą być nieprawidłowe genetycznie przy tylu niekorzystnych wynikach...

Ogrom nadziei pomieszany że strachem,co przyniesie 6rok starań ...
 
reklama
Cześć Wam :)
Ja dopiero zaczęłam starania o dzieciątko przy pomocy IMSI.
Ja mam bardzo niska rezerwę jajników 1.18,a moj mąż bardzo słabe nasienie. Zaczeliśmy długi protokół, jestem na antykoncepcji i zastrzykach hormonlanych drugi dzień. We wrześniu Punkcja.
. Lekarz dużo czasu poświęcił na opisanie mojej kiepskiej sytuacji rozrodczej:kiepskie, małe jajniki, rezerwa 1.18 to jego zdaniem żadna, hoshimoto, podejrzenie, że moje komórki mogą być nieprawidłowe genetycznie przy tylu niekorzystnych wynikach...

Ogrom nadziei pomieszany że strachem,co przyniesie 6rok starań ...
Witaj ;) rozgosc sie w naszym skromnym gronie ;) trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]za udana procedure i przesylam ciazowe zarazki [emoji8][emoji8]
Nie bierz foslownie slow swojego lekarza bo wyglada na to ze chcial cie zestresowac amh na poziomie 1.18 to piekny wynik
 
Do góry