reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
A u ciebie transfer udał się z tym jednym?czy jestes po jakim leczenie cxy to wasze pierwsze może podejście ? Sory może pisałaś,ale nie wszystko czytam i nie łapie każdej z grupy

Nie ma problemu, ja tez staram sie spamietac kto na jakim etapie ale czasami ciezko ;). To byl nasz drugi transfer. Pierwszy z dwoma 3 dniowymi w marcu - cb beta wzrosla do 70 i zaczela spadac. W miedzyczasie zrobilam dosyc duzo badan immuno i udalam sie do Pasnika bo mnie klinika popchnela troche w strone immunologii twierdzac, ze wyglada na to, ze moj organizm mogl odrzucic zarodki bo byly naprawde ladne. W immunologii wyszlo PAI i MTHFR hetero, nk 14% z krwi, ale Pasnik dal mi zalecenia do drugiego transferu i tym razem beta ladnie rosnie. Mialam transferowana 1 blastke koncem lipca, a w tym tygodniu mam pierwsze usg serduszkowe wiec zobaczymy czy faktycznie kropek dalej wspolpracuje :)
 
Ja koczowalam cala noc na lotnisku i wlasnie chcialam podpytac czy ktos juz to przeszedl, jak to ugrysc..
No znałam klienta któremu o 2 godziny opóźnił się lot i normalnie w tym wypadku jest już coś tam o co można wywalczyć .... jesli koczowałas noc to masz prawo bo chroni ciebie prawo konsumenckie jakoś tak .... poczytaj
Ja koczowalam cala noc na lotnisku i wlasnie chcialam podpytac czy ktos juz to przeszedl, jak to ugrysc..
Musisz napisac tutaj e-mail nie za wszystkie usterki zwracają Link do: AirCashBack – Uzyskaj odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot.
 
Dziewczyny poradźcie proszę... Czy robić kolejną stymulację na początku września, jak ostatnią, kompletnie nieudaną, miałam czerwiec/lipiec (długi protokół). Teraz będzie krótki protokół. W sumie minąl 1 cykl. Mój M uważa, że powinnam się zregenerować i pozbierać. A ja mam straszną presję czasu:( Dodam, że to będzie moja 4 stymulacja.
 
Nie ma problemu, ja tez staram sie spamietac kto na jakim etapie ale czasami ciezko ;). To byl nasz drugi transfer. Pierwszy z dwoma 3 dniowymi w marcu - cb beta wzrosla do 70 i zaczela spadac. W miedzyczasie zrobilam dosyc duzo badan immuno i udalam sie do Pasnika bo mnie klinika popchnela troche w strone immunologii twierdzac, ze wyglada na to, ze moj organizm mogl odrzucic zarodki bo byly naprawde ladne. W immunologii wyszlo PAI i MTHFR hetero, nk 14% z krwi, ale Pasnik dal mi zalecenia do drugiego transferu i tym razem beta ladnie rosnie. Mialam transferowana 1 blastke koncem lipca, a w tym tygodniu mam pierwsze usg serduszkowe wiec zobaczymy czy faktycznie kropek dalej wspolpracuje :)
A co zlecił ci Pasnik?
 
reklama
Dziewczyny poradźcie proszę... Czy robić kolejną stymulację na początku września, jak ostatnią, kompletnie nieudaną, miałam czerwiec/lipiec (długi protokół). Teraz będzie krótki protokół. W sumie minąl 1 cykl. Mój M uważa, że powinnam się zregenerować i pozbierać. A ja mam straszną presję czasu:( Dodam, że to będzie moja 4 stymulacja.
Dlaczego masz presje czasu? Wg mnie to zalezy jak sie czujesz psychicznie i fizycznie. Ja mialam tez tyle i 2chyna robilam pod rzad.
 
Do góry