reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nawet nie wiesz jak mi przykro. Ale jak pozamaciczna to tak jak w czarnym humorze też dobry znak. Z reguły później dziewczyną udawały się ciąże wewnątrzmaciczne. Trzymaj siè Aniu, nie rozumiem po co to wszystko musimy przechodzić, jakby niepłodność to było mało. Surykatka ostatnio przez to przechodziła. Kiedy masz kolejnà wizytę?
Dziękuję Kochana :* :* :* Jeśli dostanę okres,to mam się zgłosić w 6 dniu cyklu, a jeśli nie,to w środę z aktualną betą. Dokładnie,to niesprawiedliwe,że życie nas tak doświadcza. Z tym,że jedyną szansą na dziecko jest in vitro już się pogodziłam,ale myślałam,że to będzie łatwiejsze. A jak Ty się czujesz? Mam nadzieję,że cieszysz się wolnym i zdrowo rośniecie! :)
 
reklama
Tak,właśnie od wczoraj przestałam brać :(.
@Never give up czekam na okres,ale jak do środy nie dostanę,to mam się zgłosić po skierowanie do szpitala. W sumie zaczynam się czuć okresowo,więc mam nadzieję,że obędzie się bez.
Miłego dnia wszystkim!
Wierzę w to bardzo mocno i z całego [emoji173] życzę Ci aby odbyło się bez szpitala.
Jednak jak @ przyjdzie to nie chce Cię straszyć ale nastaw się psychicznie na ból... :/
 
Hym....u mnie nic embriolog nie potwierdzal, ana monitorze widzia tylko jeden błysk. Na didayek one czekały na tej pipetce 30minut ja na fotelu jak zaba, a lekarz się tyle spóźnił. Kurcze mam nadzieję że zrobili to ok i przez ten czas kiedy one były na tej pipetce to nic im się nie stało.

Moze tak szybko to trwalo, ze nie zauważyłaś. Moim zdaniem przy tych wszystkich procedurach jakie stosuja kliniki nie ma szans, zeby podali jeden zarodek zamiast dwóch. Embriolog na pewno sprawdzal, moze nie powiedzial tego na glos ale sprawdzic musi. W kazdej klinice transfer wygląda trochę inaczej ale musza przestrzegać procedur. Nie martw sie tylko czekaj na betę :tak:
 
Ja czekam na termin transferu w czwartek usg i się okaże czy uda się w tym cyklu martwe się bo zarodki 3dniowe a klasy mi lekarz nie podał użył tyko określenia że są nie złe
Monika to czy one są 3dniowe czy 5dniowe nie ma powodu do zmartwień. Wiele dziewczyn na forum ma dzieciaczki z 3dniowych zarodków a nawet 2dniowych... [emoji4]
Także bez stresu proszę :)
Jaka klasa zarodków została transferowana napewno otrzymasz po lub przed transferem.
 
Tak,właśnie od wczoraj przestałam brać :(.
@Never give up czekam na okres,ale jak do środy nie dostanę,to mam się zgłosić po skierowanie do szpitala. W sumie zaczynam się czuć okresowo,więc mam nadzieję,że obędzie się bez.
Miłego dnia wszystkim!
Tak mi przykro. Serce sciska jak sie czyta w jaki dolek wpadlas. Kazda z nas by wpadla. Mam nadzieje ze szybko sie ten koszmar skonczy, wywietrzysz glowe i nabierzesz sil do kolejnej próby.
 
reklama
Do góry