reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane, dostalam dzisiejsze wyniki. Beta w 14dpt byla 1874, a dzis 17dpt jest 4867. Sredni przyrost na dwie doby 89%. Myslicie,ze jest ok bo przyrost zwolnil troche. Wczesniej mialam srednie dwudniowe przyrosty po 119% i 135%. Wg kalkulatora ok ale przyrost nie tak wysoki jak wczesniej, Co myslicie? Jak u was bylo?
Tradycyjnie progesteron niski 4.68. Czekam, na telefon z kliniki zeby jeszce raz o tym progesteronie pogadac I wymuszam ten prolutex.

Mieciu przyrost super. Już nie rób tych bet, bo one przy tych wartościach będą zwalniać (co jest normalne) i będziesz się tylko niepotrzebnie stresować. Nie plamisz więc jest ok, ale dla świętego spokoju weź ten prolutex i czekaj już grzecznie na wizytę ❤ :).
 
reklama
Ha, to masz na niego patent. Nie rozumie to musi robić co mu kazesz nie ma wyjścia. Haha. Też bym tak chciała ale mój rozumie wszystko i nawet czasami się pyta lekarza o różne rzeczy (najczęściej czy można współżyc po zabiegach [emoji23])
Ale jest właśnie zdystansowany i nie okazuje żadnych emocji i stresików.
To moj znowu jak dr kazal to nieszczesne nieoczekiwane badanie nasienia robic to moj mi pod stolem smsa wyslal czy wystarczy ze jest po mniej niz 24h abstynencji :szok::-D wiec przynajmniej w Twoim przypadku on pyta o takie rzeczy, a tu ja musze ;). Moj sie tez o wspolzycie zapytal, I dodal zebym tylko nie mowila, ze od stycznia, na to ja poweidzialam, ze bardziej myslalam o kwietniu...mina bezcenna :D
 
Tak, chodziło mi o endometriozę:)
Ja też miałam hamowanie 0% i dwóch immunologów najpierw zalecało szczepienia, ale po dyskusji o braku ciąży przyznali rację, że taki wynik może być prawidłowy. Po pierwszej ciąży (puste jajo) allo mlr samo wzrosło. Nie wiem do końca co to ten accofil (myślałam że to na skurcze), Paśnik z reguły daje na NK encorton i/lub intralipid.
Wydaje mi się, że u Ciebie ważniejsze jest popracowanie nad komórkami, bo to w nich jest największy problem. Rozważ tą laparoskopię, skonsultuj przypadek z lekarzem z innej kliniki. Jeśli zdecydujesz się na doszczepianie to po stymulacji, bo ono może obniżać jakość komórek.
Istra gratuluje!! Który to tydzień?
Nawet nie chce się denerwować-te szczepienia są bardzo bolesne(przynajmniej ja takie miałam )
Accofil podają na Kir - u mnie Genotyp BX.
Czasem sobie myślę,że najlepiej to żadnych badań nie robić ...
A napisz mi Istra co u Ciebie finalnie pomogło?
 
Kochane, dostalam dzisiejsze wyniki. Beta w 14dpt byla 1874, a dzis 17dpt jest 4867. Sredni przyrost na dwie doby 89%. Myslicie,ze jest ok bo przyrost zwolnil troche. Wczesniej mialam srednie dwudniowe przyrosty po 119% i 135%. Wg kalkulatora ok ale przyrost nie tak wysoki jak wczesniej, Co myslicie? Jak u was bylo?
Tradycyjnie progesteron niski 4.68. Czekam, na telefon z kliniki zeby jeszce raz o tym progesteronie pogadac I wymuszam ten prolutex.

Beta jest ladna, juz jej nie weryfikuj tylko grzecznie czekaj na usg :p
Beta przyrasta skokowo nie liniowo, dlatego widelki sa takie szerokie.
 
Ja miałam jedynie 2 ciążę biochemiczne po podaniu zarodków. Poza tym nigdy nie widziałam 2 kresek na teście :realmad: Szczepień nie miałam. Czekam na wizytę u Paśnika, bo ogólnieoto lekarze nie wiedzą skąd tyle problemów. Jedynie co, to mąż ma sporą fragmentację - od 20 do 30 %. Widzę, że Ty diagnostykę miałaś długą. Jeśli chodzi o hormony to pytałam o prolaktynę i te związane z fazami cyklu progesteron, estradiol...

Znam tą 1 krechę na teście...
Najgorsze,że jest tyle kombinacji co w grze totka :frown:
Na prolaktynę biorę dostinex a progesteron i estradiol do tej pory w porządku ale będę go powtarzać teraz.
Oj dużo mam do nadrobienia w czytaniu postów-chyba święta BN mnie zastaną :D
 
Mieciu przyrost super. Już nie rób tych bet, bo one przy tych wartościach będą zwalniać (co jest normalne) i będziesz się tylko niepotrzebnie stresować. Nie plamisz więc jest ok, ale dla świętego spokoju weź ten prolutex i czekaj już grzecznie na wizytę ❤ :).
Dziekuje bardzo Iskra :) Tak tez zrobie, skoro mowisz, ze juz [przy tych wartosciach te przyrosty zwalniaja to dobrze. Wlasnie koordynatorka poszla kminic ten prolutex od mojego lekarza I skonsultowac jeszcze raz ten nieszczesny progesteron. Ale masz racje tymi betami to sie wykonczyc mozna. Juz w ogole na te badania bety I progesteronu ponad tysiac zl wydalam od zeszlego tygodnia bo tu to strasznie drogie te badania wiec nie medze juz o tym, daje spokoj i czekam na wizyte do przyszlej soboty. :)
 
Właśnie z tego powodu zdecydowałam się dołączyć bo widzę,że więcej się dowiem od Was niż od lekarza poza tym jest jeszcze ważniejsze wsparcie -po drugiej porażce przez tydzień nie mogłam się ogarnąć.
Dokładnie miałam krótki i długi protokół.
Chciałabym jeszcze spróbować bez KD-nie wiem czy się uda i jak długo dam radę ale spróbuje.
A do jakiego lekarza chodzisz do Gymcentrum?
Cały czas myśle o zmianie na inną klinike-dopiero od kilku dni zaczęłam myśleć i analizować tą cała sytuację.
Jak u Ciebie sytuacja?Jeszcze nie przeczytałam tych tysiący stron forum dlatego pytam :)
Do jakiego lekarza chodzisz do Gymcetrum?
Kochana zmień Klinikę - zawsze to nowe i świeże podejście do sprawy i może okazać się, że będą chcieli stanąć na wysokości zadania - właściwa stymulacja i piękna zarodki.
@Ewunka jak się nie mylę miała dość mocna stymulację i teraz ma śliczną księżniczkę.
Ja nie leczę się gymcentrum, bo jestem z centralnej Polski - swoje leczenie zaczynałam od NOVUM w Warszawie, teraz jestem w Bocianie w Białymstoku i jestem po pełnej procedurze z 5 blastkami.
 
Kochane, dostalam dzisiejsze wyniki. Beta w 14dpt byla 1874, a dzis 17dpt jest 4867. Sredni przyrost na dwie doby 89%. Myslicie,ze jest ok bo przyrost zwolnil troche. Wczesniej mialam srednie dwudniowe przyrosty po 119% i 135%. Wg kalkulatora ok ale przyrost nie tak wysoki jak wczesniej, Co myslicie? Jak u was bylo?
Tradycyjnie progesteron niski 4.68. Czekam, na telefon z kliniki zeby jeszce raz o tym progesteronie pogadac I wymuszam ten prolutex.
Pięknie Ci rośnie[emoji4] moja to jakoś tak słabe wartości miała porównując wasze bety
 
Gratuluje pieknej betki Mieciu :)

Dziewczyny, tak a propos transferu bo pamiec moja slaba... Na ile przed mozna ostatni raz wspolzyc?
Stresa sie najadlam, ze badania i wymazy mam juz stare, ale na szczescie na stronie kliniki napisane jest ze do 6 msc. Ufff.
Nie wiem juz co ze soba poczac, bo szczerze boje sie kolejnej proby.... Myslimy z M tez nad iloscia zarodkow i sklaniamy sie do podania dwoch jak lekarz sie z tym zgodzi. W razie czego zawsze zostana mi jeszcze cztery maluchy. Jeszcze praca mnie dobija. Powinnam szukac powoli nowej, ale nie chce sobie robic tego stresu przed lub zaraz po transferze.
 
reklama
Kochane, dostalam dzisiejsze wyniki. Beta w 14dpt byla 1874, a dzis 17dpt jest 4867. Sredni przyrost na dwie doby 89%. Myslicie,ze jest ok bo przyrost zwolnil troche. Wczesniej mialam srednie dwudniowe przyrosty po 119% i 135%. Wg kalkulatora ok ale przyrost nie tak wysoki jak wczesniej, Co myslicie? Jak u was bylo?
Tradycyjnie progesteron niski 4.68. Czekam, na telefon z kliniki zeby jeszce raz o tym progesteronie pogadac I wymuszam ten prolutex.
@Mieciu85 przy tych wartościach to zupełnie normalne, że beta nie dryfuje jak na początku... więc nie stresuj się Kochana a szykuj do wizyty u gina aby zobaczyć serduszko :):)
 
Do góry