reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

I nikt tego tematu nie drazyl w klinice? Tym bardziej dobrze by bylo gdybyscie mieli jakies wyniki na wizyte u androloga. Jak dasz mi chwile (taka dluzsza, jak to na progesteronowy mozg trzeba), poszukam i Ci napisze jakie badania u nas wymagal. Wiesz zeby wykluczyc/sprawdzic rozne czynniki, ktore moga obnizac parametry nasienia. Bo moze wystarczy cos podleczyc u Twojego Meza i nasienie wroci do normy.
Mówią ze żadne leczenie nie pomoże lecz mize tylko pogorszyć
 
reklama
Głupoty gadasz już z tego gorąca [emoji14] testy ci wychodzą z krechą ciemniejsza, to chyba nie spodziewasz się że będzie niska.
Oj kochana. Czekamy i wierzymy [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️

Jak do godziny nie bedzie to tam zadzwonie, to czekanie jest najgorze. Ja Juz sama nie wiem czego sie spodziewam [emoji31]
 
U nas jeszcze nie wiadomo, nigdy jeszcze nie miał robionych, a zlecił nam to Miercik. Napewno trzeba się umawiać,mam nadzieję, że nie sma tam kolejek i nie trzeba będzie tyle długo czekać
Moj m kolo 2 tygodni czekal ale to bylo w zeszlym roku. Ja mysle ze najlepiej jakbys tam zadzwonila to one może beda wiedziec co sie pod tymi jego zaleceniami kryje
 
Mówią ze żadne leczenie nie pomoże lecz mize tylko pogorszyć
Zalezy co jest przyczyna. Mam znajomych, ktorzy leczyli sie na Slasku bardzo dlugo, z tego co mowili obskoczyli wszystkie wieksze kliniki w Kato i okolicach, nikt im nie pomogl w kwestii obnizonych parametrow nasienia (poludnie Pl podobno andrologicznie kuleje). Trafili do Wolskiego, zlecil usg i od razu okazalo sie ze sa obecne zylaki powrozka nasiennego. Po operacji nasienie sie bardzo poprawilo. Maja jedno dziecko z ivf, jeszcze z tych czasow gdy byla rzadowa refundacja w Polsce. Z rodzenstwem sie nie powiodlo. Mieli podchodzic do kolejnej procedury juz z wlasnych srodkow
 
Zalezy co jest przyczyna. Mam znajomych, ktorzy leczyli sie na Slasku bardzo dlugo, z tego co mowili obskoczyli wszystkie wieksze kliniki w Kato i okolicach, nikt im nie pomogl w kwestii obnizonych parametrow nasienia (poludnie Pl podobno andrologicznie kuleje). Trafili do Wolskiego, zlecil usg i od razu okazalo sie ze sa obecne zylaki powrozka nasiennego. Po operacji nasienie sie bardzo poprawilo. Maja jedno dziecko z ivf, jeszcze z tych czasow gdy byla rzadowa refundacja w Polsce. Z rodzenstwem sie nie powiodlo. Mieli podchodzic do kolejnej procedury juz z wlasnych srodkow
No u nas było badanie moszny i jest mały torbiel ,ale on zdaniem dr nie przeszkadza ... może zrobimy dodatkowe badania u siebie w miescinie,a konsultacje wezmiemy u dr z novium! Wezmę tez wszystkie badania z tutejszych klinik ...
 
Mieciu się zachowuje zupełnie jak ja. Miałam tę samą schizę. II krechy szybko się pojawiały po transferze ale i tak z tyłu głowy był strach. Przy czym ja w dniu bety zrobiłam test, który się okazał być wadliwy i kreska wyszła blada i rozlana. No ale jak byłam niecierpliwa, to miałam za swoje.

Tak więc Mieciu, wdech wydech. Spokojnie. Powinno być dobrze. [emoji8]

Dizeki Justin, no fakt schizuje strasznie. A na jakim poziomie mozna oczekiwac bety 9dpt blastek? Wiem ze to szerokie pytanie i roznie bywa ale jak bylo u was?
 
No u nas było badanie moszny i jest mały torbiel ,ale on zdaniem dr nie przeszkadza ... może zrobimy dodatkowe badania u siebie w miescinie,a konsultacje wezmiemy u dr z novium! Wezmę tez wszystkie badania z tutejszych klinik ...
Pewnie Kochana. Oni respektuja wszystkie badania z innych miejsc. Nie trzeba u nich robic [emoji4]
Trzymam kciuki [emoji110]
 
Ja ;) transfer (criotransfer) udany za pierwszym razem podany 1 zarodek 5 dniowej blastocysty mrożaczka .Mój syn za 5 dni kończy 2 miesiące, jeszcze mamy 4 zarodki (mrożaczki) a u ciebie jak tam sprawy się mają? u kogo się leczysz? Tu na forum jest kilka dziewczyn które w Vitrolive były lub są na pewno @Ropuszka666 @limoncia1 @gooossia17 i jeszcze ktoś ale nie pamiętam
Hej , mam taka sytuacje jak TY . Albo bardzo podobna :) jestem po niedanym pierwszym transferze , pełna procedura . Został nam jeden mrożak , 5dniowa blastocysta . Jutro ide na kroplówke z intralipidem a w pt transfer . Miałaś tez ta kroplówkę ?;) problem u was wynikał ze strony Twojej czy partnera ? Słyszałam , ze te trotransfery maja wieksza skutecznosc niz swieżo po punkcji .
 
Dizeki Justin, no fakt schizuje strasznie. A na jakim poziomie mozna oczekiwac bety 9dpt blastek? Wiem ze to szerokie pytanie i roznie bywa ale jak bylo u was?
Ja miałam 212,4 ale kolezanka Pandzia to miała jakąś kosmicznie wysoką betę, coś ok.600? @gosia321 miała podane dwie blastki, jedna została i w 9 dpt miała coś ok. 100, ale niech mnie sprostuje, bo już pamięć szwankuje. [emoji848] tak wiec może być różnie. @Koniczyna82 miała dość niską betę (ale prawidłowe przyrosty) a później się ładnie rozkręciła i ciąża przebiega dobrze.
Najważniejszy jest przyrost. [emoji4]
 
reklama
@edloteh kochana przepraszam ze wroce jeszcze do tematu, ale dogrzebalam sie do wynikow meza i ma DFI 14,9, a HDS 20. Reszta wyników jest ok. Myślisz, że to dobre wyniki? Bo nam zwracali uwagę na to HDS, że ciut podwyższone, ale mówisz, że DFI ważniejsze.

@adansonia piękny piękny widok.

Nadrabiam Was i nadrabiam. Co u Bimbo? Nie mogę znaleźć posta z jakąś najświeższą betą.

pozdrawiam z Ibizy. Upał jak skurczysyn, a mnie oczywiście w momencie przekroczenia drzwi samolotu dopadła @ - a po stymulacji, heparynie i acardzie to wiecie jak jest.
 
Do góry