reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wlasnie ja tak do konca nigdy nie wiem jak to liczyc. Tym bardziej jak jest tak glupio jak u mnie, ze zaczynaja sie tylko lekkie plamienia i tak przez dwa lub trzy dni potrafi byc az wkoncu nadchodzi potok.
Wezme teraz policze od jutra, przynajmniej bedzie mocniejsza.

Mnie mowili zeby liczyc od konkretnego krwawienia ‘zywa’krwia, zalezy chyba jakie delikatne to plamienie masz. U mnie zawsze pare dni brazowr plamienia, to tego nie liczylam.
 
Kochana już jesteśmy z Lenka razem ❤ 4220 i 59cm !!!!! I tak jest dla mnie malutka ❤ walczyłam 10h sn ale mała nie chciała współpracować i Owinela się:( skończyło się na cc... Jutro wstawię zdjęcie!❤❤❤❤
Gratulacje kochana! Duża dziewczynka z Lenki
Najważniejsze ze juz jestescie razem i mozesz tulić swoje serduszko ❤️❤️❤️
Dużo zdrówka Wam życzę :)
 
Kochana już jesteśmy z Lenka razem [emoji173] 4220 i 59cm !!!!! I tak jest dla mnie malutka [emoji173] walczyłam 10h sn ale mała nie chciała współpracować i Owinela się:( skończyło się na cc... Jutro wstawię zdjęcie![emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Piękny cud [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ gratuluje! Niech chowa się zdrowo [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
 
Dziewczynki znow nie moglam dostac sie do forum! Mam wyniki beta 0.2 a amh wzroslo z 0.2 do 0.68. Jak to mozlowe? Czy leki typu prpgesteron heparyna czy encorton moga sfalszpwac wynik?? Szczerze watpie, amh przed.ostatnia silna stymulacja poszlo w gore zamiast w dol?! Zaczynam podejrzewac ze klinika podala.falszywy wynik ten 0.2 kiedys i bylam namawiana na kd!!!! Teraz robilam w labo nie w klinice. Co o tym sadziciem no bo jak to mozna inaczej wyjasnic???
Aneetee sprawdz jeszcze w diagnostyce bo tam może będziesz miała powyżej 0.7 i załapiesz się na refundacje.
 
reklama
Do góry