reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Drogie, w tym miesiącu mam mieć transfer mrożaczka, od 3dnia cyklu lekarz przypisał mi tylko Estrofem (2x dziennie + Acard 1xdziennie). Czy brałyście więcej leków czy też tylko ten? Dajcie proszę znać jak było u Was! będę bardzo wdzieczna!
 
reklama
Kochane cewnik założony ból na początku był mega nie do zniesienia , były łzy ale już przechodzi ... może zacząć się samo dziś bo wczoraj sama zaczęłam ostre skurcze chociaż ja tego w ogóle nie czułam tylko widać było na zapisach ktg. Planowo jeżeli samo się nie rozbuja dziś to jutro o 7.30 już zaczynamy rodzic ❤

Proszę o kciuki i modlitwe żeby już wszystko gładko poszło! ❤❤❤❤
Myślami z Tobą !
 
Byłam na weselichu i poprawinach w weekend, w tyg bolało mnie w krzyżu , pobolewał brzuch i miałam mdłości troche cycki nagle w piątek praktycznie na cąły weekend odpusciło wręcz zemdliło mnie po północy jak kolejne żarcie przynieśli aż musiałam wyjść na zewnatrz :mad: zaczelam sie martwić jak to przez ostatnie 4 tygodnie :errr: to normalne że te objawy się tak pojawiają i znikają? 10dni do usg nie bede robic juz bety , w czwartek musze intralipid jescze zapodać w żyłe :)
Mdłości potrafią mnie złapać o 3 w nocy nagle się budzę I lecę do wc
 
Ooo nie wiedziałam , dzięki - czas najwyższy od 42 dni nie miałam porzadnej @ i chyba dlatego mnie tajk jajcochy bolą :growl: no gin mówił , ze mogą ale nie muszą być plamienia. Quwa wszystko całkiem inaczej niż poprzednio :errr: no ale chyba wiedzą co robią :wściekła/y:
Agniecha, spokojnie - tak jak pisze Gosia - jak odstawiłaś antyki to musi przyleźć @ :) Potem od 2,3 albo 5dc będziesz się stymulować. Na razie żadne jajca nie rosną, bo się nadal wyciszasz.
 
Drogie, w tym miesiącu mam mieć transfer mrożaczka, od 3dnia cyklu lekarz przypisał mi tylko Estrofem (2x dziennie + Acard 1xdziennie). Czy brałyście więcej leków czy też tylko ten? Dajcie proszę znać jak było u Was! będę bardzo wdzieczna!

Ja mialam estrofem i steryd (encorton) od 2 dnia cyklu. Pozniej po kontroli endometrium jak ustalilismy date transferu lekarz rozpisal kiedy wlaczyc progesteron i heparyne.

Wiem, ze niektorzy nie daja sterydu oraz heparyny ale jest to chyba dosyc popularna praktyka zeby oslonowo brac. Ty za to masz acard wiec moze ci to dal zamiast heparyny.
 
@ dżoasia a lekkie przeziębienie może wskazywać większą czy mniejsza ilość komórek nk ? Jak duże może być zakłamanie ?
 
reklama
Mdłości potrafią mnie złapać o 3 w nocy nagle się budzę I lecę do wc
Powiem Wam ze szczerze wspolczuje dziewczynom ktore wymiotija cala ciaze. Ja teraz czasem wymiotuje,nie jest ti spowodowane zgaga jak wczesniej co nie znaczy ze nie msm zgaga bo oczywiście mam ale wiszenie nad kiblem z brzuchem duzym fajne nie jest o ile wogole mozna powiedzec ze wymiotowanie jest fajne.
@dżoasia o ktorej wizyta? Bo strasznie mnie ciekawi co ustalilas i czy embriolodzy beda umieli sie wytlumaczyc zi tego co sie stalo
 
Do góry