reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ooo nie wiedziałam , dzięki - czas najwyższy od 42 dni nie miałam porzadnej @ i chyba dlatego mnie tajk jajcochy bolą :growl: no gin mówił , ze mogą ale nie muszą być plamienia. Quwa wszystko całkiem inaczej niż poprzednio :errr: no ale chyba wiedzą co robią :wściekła/y:
@Agniecha1508 oni wiedzą co robią i jak bolą tzn ze coś się dzieje i będzie produkcja jak nic :-D:biggrin2:
 
reklama
Kochane cewnik założony ból na początku był mega nie do zniesienia , były łzy ale już przechodzi ... może zacząć się samo dziś bo wczoraj sama zaczęłam ostre skurcze chociaż ja tego w ogóle nie czułam tylko widać było na zapisach ktg. Planowo jeżeli samo się nie rozbuja dziś to jutro o 7.30 już zaczynamy rodzic ❤

Proszę o kciuki i modlitwe żeby już wszystko gładko poszło! ❤❤❤❤
Cały czas myślimy o Tobie i Lence Sylwuniu ❤❤❤❤❤❤
 
Hej dziewczynki:rofl:
@zylwia trzymaj się kochana:tak:
Jestem po wizycie w klinice ,noi torbiel niestety jeszcze jest (21mm) ogólnie lekarz powiedział nam że to co się nam przydarzyło zdarza się raz na klika lat, więc miejmy nadzieję że teraz przez kilka lat będzie spokój;)
Zaczynamy od 3 września :rofl: transfer w granicach 10 wrzesnia
Jezu uuu jak miło było poczuć znowu tą adrenalinę :rofl::rofl::rofl:
Tylko się kurcze zastanawiam nad tą torbiela, niby lekarz powiedział że to nic nie przeszkadza gdyby się całkowicie nie wchłonęła. . . . W internetach tez nic nie wygrzebałam:unsure:może Wy coś możecie napisać?
Nie którzy lekarze dopuszczają transfery z torbielami... wiec na razie się nie zamartwiaj :)
Piękna data transferu :):)
Kochana a Ty teraz startujesz ze wszystkim od początku?? Czy podchodzisz do crio? (Sorry, ale umknęła mi z pamięci ta informacja ;/)
 
Hej dziewczynki:rofl:
@zylwia trzymaj się kochana:tak:
Jestem po wizycie w klinice ,noi torbiel niestety jeszcze jest (21mm) ogólnie lekarz powiedział nam że to co się nam przydarzyło zdarza się raz na klika lat, więc miejmy nadzieję że teraz przez kilka lat będzie spokój;)
Zaczynamy od 3 września :rofl: transfer w granicach 10 wrzesnia
Jezu uuu jak miło było poczuć znowu tą adrenalinę :rofl::rofl::rofl:
Tylko się kurcze zastanawiam nad tą torbiela, niby lekarz powiedział że to nic nie przeszkadza gdyby się całkowicie nie wchłonęła. . . . W internetach tez nic nie wygrzebałam:unsure:może Wy coś możecie napisać?
kochana mi po punkcji zostały 4 torbiele, największa 6 cm - ciąza działa na nie lecząco maleją z każdym usg więc nie ma sie co nimi przejmować!
 
Byłam na weselichu i poprawinach w weekend, w tyg bolało mnie w krzyżu , pobolewał brzuch i miałam mdłości troche cycki nagle w piątek praktycznie na cąły weekend odpusciło wręcz zemdliło mnie po północy jak kolejne żarcie przynieśli aż musiałam wyjść na zewnatrz :mad: zaczelam sie martwić jak to przez ostatnie 4 tygodnie :errr: to normalne że te objawy się tak pojawiają i znikają? 10dni do usg nie bede robic juz bety , w czwartek musze intralipid jescze zapodać w żyłe :)
 
reklama
Byłam na weselichu i poprawinach w weekend, w tyg bolało mnie w krzyżu , pobolewał brzuch i miałam mdłości troche cycki nagle w piątek praktycznie na cąły weekend odpusciło wręcz zemdliło mnie po północy jak kolejne żarcie przynieśli aż musiałam wyjść na zewnatrz :mad: zaczelam sie martwić jak to przez ostatnie 4 tygodnie :errr: to normalne że te objawy się tak pojawiają i znikają? 10dni do usg nie bede robic juz bety , w czwartek musze intralipid jescze zapodać w żyłe :)
Tak normalne. Mdłości odchodzą i przychodzą jak im się podoba.
 
Do góry