reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny co do ocen SUPER - ja wam klikam te ocenki i mnie to nie obchodzi. Jak dla mnie to forum jest super, wy jestescie super i niektore posty tez sa super wiec.jesli bedziecie miec ode mnie super, to znaczy ze jest super, a nie jakos tam byle jak neutralnie ;)
 
reklama
Was tez! [emoji173]️ Miałam juz tu nie wchodzić bo wypadłam z obiegu... Ale jakos cieżko bez Was. Sie człowiek tak zżył [emoji8][emoji8][emoji8]
Irminko o glupotach tez tu gadamy, przeciez wiesz :) aaa i ja mam nadzieje ze niw bedziesz tu musiala wracac ze wzgledu na ivf, no chyba ze zdecydujesz sie zabrac malucha mroziucha :)
 
Was tez! [emoji173]️ Miałam juz tu nie wchodzić bo wypadłam z obiegu... Ale jakos cieżko bez Was. Sie człowiek tak zżył [emoji8][emoji8][emoji8]

Wypadłaś bo pewnie gdzieś tam czeka książę z super armią żołnierzyków, czego Ci z całego serca życzę. [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] jesteś piękną i cudowną kobietą, chwila cierpliwości i się wszystko odmieni.
 
Dzięki, kochana! Podział majątku w zasadzie tez sie dokonał, bo my byłyśmy tak dziwnym małżeństwem ze w zasadzie wszystko mieliśmy osobne. Teraz to moze to i dobrze, bo nie musimy sprzedawać mieszkania, przepisywać kredytu itp... No ale cóż. Lekcje z tego co było odrobione, wnioski wyciągnięte i... do przodu*
*bo gdyż inaczej sie nie da
Czeka Cie jeszcze w zyciu duzo dobrego Kochana! Jestem o tym przekonana [emoji173]
 
Kochane :) ja się przypominam :)
Jak by któraś miala wolny termin do Paśnika na.koniec sierpnia początek wczesnia do ja chętnie przygarne lub wymienię sie na termin późniejszy :) bo na znany lekarz wizyt w kalenarzu brak całkowicie :(
Spokojnego popołudnia :)
Podlaczam sie do petycji:)) ja rowniez chetnie przygarne termin sierpniowy lub wrzesniowy jako druga w kolejce:)
 
reklama
Do góry