reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny w poniedziałek mam punkcję. Dostałam do zapoznania się cennik. Mam pomyśleć czy chce Assistand Hatching czy któraś z was to brała dodatkowo?
A i w Czechach zapladnuaja wszystko co wyciąganą nie ma limitów ilościowych do mrożenia idzie też wszystko oprócz tego co podają na świeżo.
 
Dziewczyny w poniedziałek mam punkcję. Dostałam do zapoznania się cennik. Mam pomyśleć czy chce Assistand Hatching czy któraś z was to brała dodatkowo?
A i w Czechach zapladnuaja wszystko co wyciąganą nie ma limitów ilościowych do mrożenia idzie też wszystko oprócz tego co podają na świeżo.
ja miałam i jestem w ciąży
 
Ja też!!!!
Jeszcze Kiedy????:D
Wiecie co!!! Nie wiem o czym piszecie, ale jakby się któraś w Rzeszowie pojawiła (napewno nie po n vitro, to wiem) i mi nie powiedziała to..... będzie mi przykro, bo jesteście tutaj wszystkie wspaniałe, można się od Was tyle dowiedzieć, że aż głowa za mała na taką ilość informacji, ale zawsze jest ktoś kto pamięta, to forum powinni zalecać przed in vitro
 
Dziewczyny w poniedziałek mam punkcję. Dostałam do zapoznania się cennik. Mam pomyśleć czy chce Assistand Hatching czy któraś z was to brała dodatkowo?
A i w Czechach zapladnuaja wszystko co wyciąganą nie ma limitów ilościowych do mrożenia idzie też wszystko oprócz tego co podają na świeżo.
Czy możesz coś więcej powiedzieć o klinikach czeskich? Jak tam jest? W jakim języku? Z tym konsultantem czy po angielsku?
Też brałam to pod uwagę, ale jakoś póki co zdecydowałam się na Gyncentrum Katowice
 
Czy możesz coś więcej powiedzieć o klinikach czeskich? Jak tam jest? W jakim języku? Z tym konsultantem czy po angielsku?
Też brałam to pod uwagę, ale jakoś póki co zdecydowałam się na Gyncentrum Katowice
Po polsku dokumenty są też tłumaczone lekarz to Polak pracuje w Rybniku. Ale to nie jest to Gyncentrum z Katowic tylko to drugie Gyncentrum które jest czeska klinika. To jest trochę zawisła historia.
Jak do tej pory spotkałam same osoby z Polski.
Nie ma u nich limitu pobieraja i zapladnuaja wszystko. Mroża wszystko co zostaje.
 
reklama
Dzoasia, mnie pytali jak mroziny tzn parami czy osobno jak dzwonili embriolodzy z info o zarodkach. U mnie mrozenie i przechowywanie przez rok bylo w pakiecie moze ty tez masz juz objete w cenie? Ja zamrozilam wszystkie osobno zeby miec opcje. Za mrozenie pojedynczo normalnie jest doplata ale, ze u mnie i tak bylo w pakiecie to nie musialam nic doplacac.
Haha na to nie wpadlam. Musze sprawdzic czy to jest w cenie :)
A ja rozkurczowe lylalam profilaktycznie 3-5 dni po transferze a potem w razie boli brzucha
 
Do góry