reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Staram sie i do przodu [emoji123] Rozwodzę sie, tęsknie za czasami kiedy mogłam sie starac o dzidziusia, ale wierze ze jeszcze sobie kiedys zdążę życie ułożyć. A poza tym to po staremu [emoji16][emoji12] Buziaki

Taka Super Babka jak Ty na 100we sobie jeszcze pięknie życie ułoży.Jesteś piękną duszyczką A ja wierzę ,że dobro wraca:tak:
Fajnie,że się odezwałaś-często myślę sobie co u tej Naszej Irminki słychać-buziaki;):)
 
Asiu, mam nadzieje, ze dzis lepsze samopoczucie. Wlasnie nadrabiam forum od wczoraj i widze, ze dziewzcyny juz ci znalazly pare rozwiazan co do tatuazu ;). Nie przejmuj sie tym, to nie jest wazne. Mam nadzieje, ze te recepty ci dojda jak najszybciej i ktos z rodziny Ci je zrezlaizuje. Jakbys cos potrzebowala to pisz ja w pon mam transfer to zawsze moge poprosic o wiecej recept jesli sie leki pokrywaja w razie gdyby te recepty sie nie zmaterializowaly.

Jeny ale slodko :) Wy dziewczyny tutaj rozwalacie system! taka dobroc ze nigdzie nie ma tak dobrze jak z Wami!!!
[emoji173]️

Mialam doczytac i napisac ... ale zostalo mi jakies 300 stron [emoji33] a wiec nie wiem czy tak na szybko dam rade, dopiero z pracy wracam!!!

Ale bylam dzisiaj u gina pogadac o planach i jak ona tutaj lokalnie moze mnie wspierac. A wiec mowi ze jak Pasnik jej przesle info o lekach i jak mam brac to ona mi wszystko tu wypisze, poszuka jakie to leki tutaj i mi przepisze. Poza tym pojdzie na ubezpieczenie a wiec zawsze troche croszy do przodu! Bardzo mi odpowiada ta nowa doktor, czuje sie u niej jak u kolezanki na kawie :)
Poza tym da mi zwolnienie z pracy na czas kuracji, ale mysle aby zrobic na 50% i pracowac te 50% tylko z domu, bo Gosia mi mowila ze dosyc latwo mozna zlapac infekcje a poza tym jest sie ogolnie zmeczonym i oslabionym. Mysle ze szef moj na to pojdzie, a jak nie pojdzie to zwolnienie na 100%, ale wolalabym na 50% aby za duzo nie myslec! A wiec ta sprawa zalatwiona.

A teraz pytanie do Was, mam wypisane aby brac leki od pierwszego dnia cyklu, ale czy to na prawde bierze sie przy cyklu, ona mowila aby sie podpytac o to. Chodzi o to ze moje cykle sa bardzo rozne, dzisiaj jest dzien 46 i @ nie ma i nie wyglada ze przyjdzie ... teraz jedziemy na wakacje i sie zastanawiam co jak dostane na wakacjach albo zaraz przed. Pasnik nie sugeruje aby zaczac na wakacjach, poza tym nie ogarne lekow do tej pory a wiec chcialabym zaczac po urlopie ale jak dostane @ przed samym to musze znow na kolejny cykl czekac a to bedzie kolejne 1.5 miesiaca albo i wiecej, a nie chce tyle czekac bo potem znow bedzie pora chorob itp. Napisze do Pasnika ale co wy myslicie???
 
reklama
Do góry