reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jeśli masz nadzieje na ten cykl to zawsze możesz odstawić jeśli on nie wypali - najlepiej stopniowo zmniejszając dawkę (nie wiem ile ty tam masz brac). Mi się takie rzeczy przytrafiały np miał być transfer a go nie było bo na cyklu naturalnym przegapiliśmy z panią doktor owulacje. Encorton brałam i brac przestałam, na kolejny cykl czekałam. Kropka :)
Witamy kochana❤ jak maluszek? Mocno tulisz kibelek?:)
 
@JoannaRak a ja nauczylam sie zamykac juz ludziom morde. Na glupie pytanie kiedy dzidzia odpowiadam ze gdyby to ode mnie zalezalo miala bym juz 2 ze soba. Mina niektorych bezcenna. Na drugi raz moze pomysla zanim cos chlapna [emoji16]
Dokładnie... ja tez mam swój standardowy tekst. Ostatnio na weselu brata znowu powiedziałam nowopoznanym ciekawskiej osobie (jak to nie masz dzieci, trzeba się postaaaarać w końcu!) ze jak by to by się dzieci dało zamawiać na Aliekspresie to dawno byśmy mieli parkę. Jednym kurierem. Mordę pan zamkną bardzo szybko i stwierdził ze musi się isc z kimś przywitać :D
 
Nie boję się się tego że będą bliźniaki bo mam na to warunki. Boję się bliźniaczej ciaxy
Do listy spraw do rozważenia powinnaś dodać jeszcze że.... każdy z zarodkow może się jeszcze podzielić. Również blastocysta. Sama poznałam bliźniaki z jednej blastki - jednojajowe żeby nie było ze naturals się przyplątał dodatkowy. Na forum jednej dziewczynie tez się tak przytrafiło. A w mojej klinice podano 2 a były 3 zarodki, nie wiem jak to się potoczyło.
 
Dzis o Tobie myslalam tylko nicka nie pamietalam:/ jak tam kochana u Ciebie? Sprawa z mezem definitywnie zakonczona czy widac swiatelko w tunelu?

O, jak miło... [emoji8]
Sprawa małżeństwa została juz zakończona. Pozew leży w sadzie od maja. Ale ze u nas sie czeka na termin rozprawy jak na wizytę u ortopedy na NFZ, to bedzie ona dopiero w listopadzie... Ale to formalności. Bo nasze drogi sa juz zupełnie oddzielnymi sciezkami.
Długo tu nie wchodziłam, ale wczoraj jakos tak zaczęłam znowu czytać i bach [emoji16] Jak nalog [emoji12] Fajnie ze tyle dziewczyn „z moich czasów” albo juz rodzi, albo zaraz bedzie, albo głaszcze brzuszki rosnace, albo sie cieszy z bety, albo wlasnie transferuje. Ja to tu pewnie światło zgasze jesli kiedys wroce w ogóle [emoji85]
 
MASAKRA HU... K JEDEN. sama pracuje w bardzo dużej firmie na kier stanowisku szef od początku wie że podchodzę do in vitro. Otoczyć mnie duża teoskliwoscia i zrozumieniem. Fakt że jestem tam ponad 15 lat :)

Pracuję tam drugi rok, szef główny wie o mojej sytuacji, ale tamten nie. Obiecali mi, że nie będą mnie obciążąć teraz czymś co może zrobić ktoś inny, już kolega dostał dodatkowe zadanie a nie ja (u nas akurat to zlecenie to jest przykra konieczność jak komuś to zlecają-w tamtym roku ja to miałam, ale prawa ręka szefa zadziałała i nie dostaje nic w nadmiarze). Mi się wydaje, że Ci co nie wiedzą to myślą, że u mnie nawet lepiej, bo lepiej teraz wyglądam- schudłam, zaczełam wchodzić w ubrania z przed 3 lat....nie, że są cudowne, ale same wiecie, nowa fryzura itd, tak z 2 lata mniej i tym bardziej stwierdził, że nic mi przecież nie było.
No, ale z drugiej strony, centrum świata jesteśmy tylko sami dla siebie :)
 
A4E46996-F744-4789-8188-406768E6ED28.jpeg
A Mia meza szukala:)
 

Załączniki

  • A4E46996-F744-4789-8188-406768E6ED28.jpeg
    A4E46996-F744-4789-8188-406768E6ED28.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 317
reklama
Kalno,
a to faktycznie @ czy plamienie srodcykliczne? Ma w sumie takie same objawy jak przy okresie, pojawia sie przy owulacji , kiedy hormony zmieniaja swoje wartosci i ustaje jak progesteron wchodzi w wysoka faze. Czesto sie to zdaza przy miesniakach, polipach i anty koncepcji.
To co mi do tego nie pasuje to twoje cienkie endometriu , ktore w sumie powinno byc wlasnie mega grube, jesli ono sie złuszcza tak szybko to faktycznie cos jest nie tak. Musialabys zrobic wg mnie badanie hormonow zeby ustalic w jakiej fazie cyklu znajduje sie twoj organizm.
Annemarie napewno to @ bo choć nie jest zbyt obfita to jest dużo żywej krwi . Badania miałam robione przed wizyta czyli są świeże . Nie wiem co się zadziało .moj organizm coraz bardziej wariuje
 
Do góry