reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No ja właśnie nie wiem jak to jest. Na usg genetyczne zapisana jestem 25 lipca ale nie wiem kiedy krew oddać. Moja koleżanka która naturalnie zaszła mówiła mi że robiła 3dni później krew, po tym usg. I glupieje już. Bo moja ginekolog w miejscu zamieszkania mówiła mi tylko o USG genetycznym ale ona tego nie robi. I w sumie nic o teście Pappa nie wspomniała.
No z tego co wiem to maja mi pobrac dzien wczesniej krew po to aby wyniki juz byly i mozna je wtedy podstawic do programu, ktory wylicza prawdopodobienstwo.
Wynik mam poznac na wizycie a nie 3 dni po...
 
reklama
Uffff wujek Jarek odpisał i wszystko szczegółowo opisał co i jak , recepty też nadejdą pocztą - kurczę czemu wszyscy lekarze lub większość , nie są tak empatyczni i cudotworcy ( ale mam marzenie ) dziewczynki dzięki - postawiłyście mnie do pionu - głowa spokojna ,trza nalać sobie czerwonego syropu wg zaleceń Naszej doktórki @dżoasia , wypić śluz ze ślimaka i brać sie za hodowlę jajków.
 
No ja właśnie nie wiem jak to jest. Na usg genetyczne zapisana jestem 25 lipca ale nie wiem kiedy krew oddać. Moja koleżanka która naturalnie zaszła mówiła mi że robiła 3dni później krew, po tym usg. I glupieje już. Bo moja ginekolog w miejscu zamieszkania mówiła mi tylko o USG genetycznym ale ona tego nie robi. I w sumie nic o teście Pappa nie wspomniała.
Tobie prawdopodobnie beda badac przeziernosc karku, sprawdzac kosc nosowa i czy wszystkie narzady sie wyksztalcily.
Pappe proponuja jesli kobieta przekroczyla 35 lat. W innych krajach robia taki test kazdej ciezarnej...
 
Będę zmuszona jakieś kupić bo za trzy tygodnie wybieramy się na wesele, a na dzień dzisiejszy właśnie mieszczę się w jedną parę japonek. Podjadę do Deichmana to faktycznie może zmieszczę się w jakieś sandałki :-D:tak:
Ja do japonek nie wchodze a do tych bez problemu. Ja mam grafitowe, były jeszcze czerwone, bezowe i cos mi sie wydaje ze byly jeszcze inne kolory ale na stronie nie widze no chyba ze ja msm inny model.bo placilam 70 czy 80 zl. Sa na prawde mega wygodne
 
No z tego co wiem to maja mi pobrac dzien wczesniej krew po to aby wyniki juz byly i mozna je wtedy podstawic do programu, ktory wylicza prawdopodobienstwo.
Wynik mam poznac na wizycie a nie 3 dni po...
Tylko podobno na te wyniki się czeka, one nie są od razu. Dlatego piszę że każdy mówi co innego i ja już zgłupiałam.
 
Uffff wujek Jarek odpisał i wszystko szczegółowo opisał co i jak , recepty też nadejdą pocztą - kurczę czemu wszyscy lekarze lub większość , nie są tak empatyczni i cudotworcy ( ale mam marzenie ) dziewczynki dzięki - postawiłyście mnie do pionu - głowa spokojna ,trza nalać sobie czerwonego syropu wg zaleceń Naszej doktórki @dżoasia , wypić śluz ze ślimaka i brać sie za hodowlę jajków.
Oj kochana wujek Jarek jest niepowtarzalny:( drugiego takiego nie znam
 
Ja też znam i rodziły się zdrowe dzieci..A ostatnio jak byłam na weekend nad jeziorem siedziała Pani po 40 napewno z 5 dzieci, 6 w brzuchu z piwkiem i papierosem w ręku oczywiście w zaawansowanej ciąży. Gdyby to byl jeden papieros a on był co chwila, jeden za drugim...
Znam dziewczyny które paliły w ciazy, wiec niepalenie nie jest takie oczywiste. Nie każdy ma taka silna psychikę.... nałóg to nałóg ;(
 
reklama
Tobie prawdopodobnie beda badac przeziernosc karku, sprawdzac kosc nosowa i czy wszystkie narzady sie wyksztalcily.
Pappe proponuja jesli kobieta przekroczyla 35 lat. W innych krajach robia taki test kazdej ciezarnej...
Jesli idziesz na prenatalne to poerwszw sa drozsze bo to nie jest tylko usg ale tez test pappa. Nie spotkalam sie jeszxze zeby ktos mial tylko samo usg
 
Do góry