reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Beta wskazuje na okolo 5/6-ty tydzien. Zaczekam do jutra na kolejna bete. Lekarka w szpitalu, ktora w poniedzialek robila mi usg (ustalenie terminu histero) tez o niczym nie wspominala, a gdyby dostrzegla ciaze to napewno by nie zezwolila na histerke. Gorzej ze w lewym jajniku cos mi sie mocno goraco zaczelo robic.
Ja tam trzymam kciuki zeby to zakonczylo sie pieknie ❤❤
 
Jestem juz po krwi i usg. Sytuacja jest na tyle dziwna ze nawet moja lekarka nie ma pojecia co sie dzieje i jak to wogole skomentowac. Jutro mam powtorzyc bete. Moja dzisiejsza beta to ponad 1000, tylko ze na usg nigdzie przenigdzie nie widac ciazy, a za to jutro lub pojutrze szykuje mi sie owulacja.
Lekarka twierdzi ze raczej nie powinnam byc w ciazy, sugerowala ze moze bylam w poprzednim cyklu, ale chyba sama nie byla o tym przekonana. Wygladala na mocno zdumioną moim przypadkiem.
Kochana owulacje to i ja mialam bedac w trakcie poronienia i na sztucznym cyklu. Biologia to nie matematyka niestety :/ czekamy razem z toba na dobre wiesci :* beta niech rosnie, a jesli dzis byla na poziomie ok 1000 to moglo jeszcze nie byc widac ciazy. Ehh.... cierpliwosci...
 
reklama
Do góry