reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bedzie to nasza druga procedura, czwarty transfer. Przy tym ostatnim transferze przez pierwsze dwa dni czułam ból jak na @ no i beta nawet nie drgneła.
Ja do inmunologa trafilam przed 4 procedura dopiero ale u mnie wecwczesniejszycg klinikach jedna procedura to byl jeden transfer bo bylt tak złe zarodki. Wiec ja bym już uderzala do docenta.
 
Ja do inmunologa trafilam przed 4 procedura dopiero ale u mnie wecwczesniejszycg klinikach jedna procedura to byl jeden transfer bo bylt tak złe zarodki. Wiec ja bym już uderzala do docenta.
Misis I co wyszlo Ci cos po badaniach? Przyopomnij mi na jakim jestes etapie bo jestem nowa I sie pogubilam juz :)
 
Misis I co wyszlo Ci cos po badaniach? Przyopomnij mi na jakim jestes etapie bo jestem nowa I sie pogubilam juz :)
Jestesmy na etapie koncowki 8mc:) matka pije kawe a synek goni w brzuszku❤ kochana ja mialam w sumie 7 transferow, 5 pelnych procedur. Raz byla ciąża biochemiczna. U mnie wyszly za niskie allo mlry(brak hamowania-badanie bylo robione gdzies pol roku po ciąży biochemicznej) wiec sie szczepilam i dodatkowo wyszly trochę za wysokie komorki NK na co mialam w sumie 3 wlewy z intralipidu-tydzien przed transferem, dzień przed transferem i 3 tygodnie po transferze. Zadnych sterydow nie bralam bo doc zabronil:) w pelni immunologicznie bylam przygotowana do dwoch transferow i ten drugi bryka w brzuszku❤
 

Załączniki

  • 201807041506581000.jpg
    201807041506581000.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 93
Dziekuje @misis188. Chyba sie wybiore do docenta. Tym razem chce zrobic wszystko co moge aby sie udalo
Wart na prawde. Ja sama jestem zla ze tak pozno do niego trafilam choc to bylo troche na moje zyczenie bo wolalam dojeżdżać blizej do Krakowa do immunologa i tam sie szczepic i sluchac jego zaleceń a ten zabronil mi intralipidu ktoru byl u mnie konieczny. Moze w tedy nie potrzebna bylaby kolejna procedura ale i tak jestem szczesliwa:) i nie rob zadnych badan na wlasna reke, wez cala dokumentacje jaka masz a docent zleci to co potrzeba. Te badania do tanich nie należą więc szkoda sue badać na wlasna rękę. A na prawde wielu dziewczynom on pomogl i jest cudownym czlowiekiem
 
Jestesmy na etapie koncowki 8mc:) matka pije kawe a synek goni w brzuszku❤ kochana ja mialam w sumie 7 transferow, 5 pelnych procedur. Raz byla ciąża biochemiczna. U mnie wyszly za niskie allo mlry(brak hamowania-badanie bylo robione gdzies pol roku po ciąży biochemicznej) wiec sie szczepilam i dodatkowo wyszly trochę za wysokie komorki NK na co mialam w sumie 3 wlewy z intralipidu-tydzien przed transferem, dzień przed transferem i 3 tygodnie po transferze. Zadnych sterydow nie bralam bo doc zabronil:) w pelni immunologicznie bylam przygotowana do dwoch transferow i ten drugi bryka w brzuszku❤
Super kochana :) piekny brzuszek! To widac ten nasz pasikonik jednak ma dobre resultaty. U mnie lekarz z ciechocinka kazal zrobic allo mlr po biochemicznej ale w miedzyczasie Pasnik powiedzial, zeby nie robic bo to bez sensu bo cytokiny mam dobre (mowil, ze interleukina 10 mu pokazuje czy wytwarzam jakies przeciwciala chroniace zarodek). Powiedz kochana czy ty tez robilas cytokiny przy allo mlr, bo chce sprawdzic czy to sie faktycznie potwierdza, no ale skoro cudotworca tak mowi to chyba jest ok ;) Pamietasz jakie mialas NK? U mnie w normie niby 14% (przezial normy 7-24%) ale nie wiem czy dla staraczek to nie za wysoki, tez mam zlecone 3 intralipidy + accofil + steryd.
 
reklama
Jestesmy na etapie koncowki 8mc:) matka pije kawe a synek goni w brzuszku[emoji173] kochana ja mialam w sumie 7 transferow, 5 pelnych procedur. Raz byla ciąża biochemiczna. U mnie wyszly za niskie allo mlry(brak hamowania-badanie bylo robione gdzies pol roku po ciąży biochemicznej) wiec sie szczepilam i dodatkowo wyszly trochę za wysokie komorki NK na co mialam w sumie 3 wlewy z intralipidu-tydzien przed transferem, dzień przed transferem i 3 tygodnie po transferze. Zadnych sterydow nie bralam bo doc zabronil:) w pelni immunologicznie bylam przygotowana do dwoch transferow i ten drugi bryka w brzuszku[emoji173]
Piękny widok [emoji173]️ Nie bede sie dłużej zastanawiać, umawiam wizyte do dr. P[emoji4]
 
Do góry