reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

lekarka mi kazała zrobic po poronieniu te badania a poroniłam 11 czerwca bo miałam puste jajo płodowe a badania wczoraj robiłam
Kurcze, chyba trochę za wcześnie zrobiłaś te badania. Miałaś łyżeczkowanie? Jeśli tak, to trzeba by odczekać co najmniej miesiąc (mi tak zalecił Paśnik), żeby organizm wrócił do normy, macica się zagoiła po zabiegu i w ogóle żeby hormony ci się ustabilizowały. Subpopulacje limfocytów najlepiej robić w drugiej połowie cyklu (ok 20dc).
 
reklama
Dziękuję. Już się uspokoiłam, leżę i się modlę. Dam znać jak wyniki, chyba właczę jakiś film, żeby zabić czas. Dzięki, że jesteście.
Bardzo mocno trzymam kciuki i zycze Ci z calego serca zeby to nie bylo najgorsze! [emoji110][emoji110]ale postaraj sie choc troche uspokoic, nic wiecej nie zrobisz kochana, co moglas to ogarnelas, teraz wszystko w rekach losu. Badz dzielna [emoji9][emoji9][emoji9]
 
wiem co czujesz bo ja mam tak cały czas a to już 7 miesiac... ehhh pieczywo z ziarnami duzo wody warzyw i owoców a i tak czopki musze stosować bo załatwiam sie bez nich co tydzień i to strasznie przechodzę....

Mnie też długo męczyło. Dr poradziła lactulozę 3xdziennie przez tydzień, potem 1x dziennie przez tydzień. Pomogło i fajnie się uregulowało. Żałuję że tak długo zwlekałam.
 
Chlopkers, nie biorę heparyny. Odpykać troszkę ustało. Ale że dość mocno bolał mnie jajnik, postanowiłam jednak pojechać na izbę, zeby zobaczyć, czy zaimplantowało się w jamie macicy, czy niedajbóg gdzie indziej... Jakos nie mam śmiałości dzwonić do swojej dr. Niby mam jej komórkę, ale jakoś wolę nie używać.
Kochana, w takiej podbramkowej sytuacji lepiej zadzwonić, przecież to nie błahostka. Po to dają numer, żeby w nagłym przypadku się kontaktować. Jak nie będzie odbierać to napisz smska
 
Hej Kobiety. Kto dziś radośnie - GRATULUJE - kto dziś smętnie - BĘDZIE DOBRZE [emoji110][emoji110][emoji110]. Dziewczyny idzie ohu...ć - mam 2 różne wynik ANA 1 - robione 16.06.18 jak byk napisane " ujemne" , a z 20.06.18 ANA1
"dodatnie" . Quwa czy to możliwe ? Zawsze mówię , że w mojej rodzinie wszyscy poza mną normalni. AaaaaaZobacz załącznik 872145
Aga ja jestem total zielona w temacie ale moze roznice wynikaja z roznych dni cyklu? @dżoasia moze Ty masz pomysl?
 
Dziewczyni , którym cudotwórca z Łodzi zlecił badanie bakterie Helicobacter i miałyście dodatnie. Jakie byly zalecenia ? Mnie wyszły ponad normę 3.81 :growl: m@łżowi 0.71 - quwa :szok:
Leczenie zakażenia Helicobacter pylori polega głównie na stosowaniu antybiotyków. Celem antybiotykoterapii jest erydykacja, czyli całkowite usunięcie bakterii zagnieżdżonej w błonie śluzowej żołądka. Jednak ta metoda leczenia jest skuteczna tylko wtedy, jeśli stosuje się 2 antybiotyki jednocześnie i dodatkowo tzw. inhibitor pompy protonowej (IPP) – lek zobojętniający sok żołądkowy. Dzięki terapii potrójnej można skutecznie pozbyć się bakterii z organizmu i doprowadzić do trwałego wyleczenia chorych.

Link do: Helicobacter pylori - leczenie. Jak się pozbyć bakterii H. pylori z organizmu?
 
Chlopkers, nie biorę heparyny. Odpykać troszkę ustało. Ale że dość mocno bolał mnie jajnik, postanowiłam jednak pojechać na izbę, zeby zobaczyć, czy zaimplantowało się w jamie macicy, czy niedajbóg gdzie indziej... Jakos nie mam śmiałości dzwonić do swojej dr. Niby mam jej komórkę, ale jakoś wolę nie używać.
Napisz jak bedziesz po usg. Trzymam kciuki!
 
Kurcze, chyba trochę za wcześnie zrobiłaś te badania. Miałaś łyżeczkowanie? Jeśli tak, to trzeba by odczekać co najmniej miesiąc (mi tak zalecił Paśnik), żeby organizm wrócił do normy, macica się zagoiła po zabiegu i w ogóle żeby hormony ci się ustabilizowały. Subpopulacje limfocytów najlepiej robić w drugiej połowie cyklu (ok 20dc).
samoistnie poronilam a ja wszystkie badania zrobilam wczoraj z imunologii wreszcie lekarka z kliniki nie mowiła zeby odczekac tylko po poronieniu zrobic
 
Dziewczyny a czy mozecie polecic kogos z luxmedu w wawie do prowadzenia ciazy?czy ktoraś zna jakiegos dobrefo lekarza wlasnie z luxmedu!mam tam pakiet i chcialabym z niego skorzystać :)
 
reklama
niestety brak ciąży..., nawet nie zapytałam jaka była beta, o ile była... to już była moja 4 próba i pierwsza nie zakończona ciąża, wcześniejsze były tylko miałam wczesne poronienia... tym razem nawet nie płaciłem i naprawdę wzięłam to jako dobry znak... cóż tak czytam wasze wpisy i chyba zdecyduje się na Warszawę ( na stałe mieszkam w UK), teoretycznie u mnie wszystko w porządku tylko mąż musi mieć biobsje gdyż nie ma nasieniiwodow ( na szczęście ma plemniki), mam 37 lat...
 
Do góry