reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie. O surogatce nigdy nie myslalam.
Czy zarodki sa piękne tez ciezko stwierdzic. Bo komorki jajowe z endometrioza sa czasem tak oslabione ze np przestaja sie dzielic. A ja mialam podawane w 3 dobie. Wiec moze sie zastopowaly gdzies po drodze.
Na razie sie nie poddaje. To dopiero 2 transfery.
Teraz wykupuje 3 procedury na raz wiec walczyc bede do upadlego.
U mnie wlasnie przestaly sie dzielic po 5ej dobie. A tak to szly jak burza... A u Was w klinice maja Embryoscope? Wtedy diagmostycznie widac co sie z nimi dzieje. No i ma endomende polecaja embryoglue.

Ja Ci powiem ze tez nie planuje na razie bo tez jestem na poczatku ale nie mowie NIE surogatce jesli zajdzie potrzeba.
 
dokładnie nadzieję były bardzo małe Ale pasikonik zaryzykował... jak dobrze pójdzie w 10 tyg będę się wszczepiac
Genialnie! To moze pokazywac ze immunologia jeszcze nie o wszystkim przesadza. Tak sie ciesze ze sie udalo.


Ja słabo znosze diphereline. 'Wodospad' wcale nie zmalal. A dzis 7dc. Poczekam jeszcze ze 2 dni i zadzwonie do kliniki.
Tak to brzuch ciagle okresowo boli, slabo mi, ryczec mi sie chce co jakies 3 sekundy. Takze gonapeptyl daily lepiej znosilam a niby skladnik ten sam...
 
3x3 Utrogestany i 3X3 Duphaston?? A tu inaczej mialas problemy z prog? Ja sobie zwieksze do 3x3 z tym ze jeden bede brala doustnie.
Nie, duphaston 3x1 3x3 utrogestan, jedno crinone żel i od berety prolutex. Nie miałam jakichś dużych problemów z progesteronem ale siła rozpędu po paru transferach trochę zwiększyłam dawki....
 
U mnie wlasnie przestaly sie dzielic po 5ej dobie. A tak to szly jak burza... A u Was w klinice maja Embryoscope? Wtedy diagmostycznie widac co sie z nimi dzieje. No i ma endomende polecaja embryoglue.

Ja Ci powiem ze tez nie planuje na razie bo tez jestem na poczatku ale nie mowie NIE surogatce jesli zajdzie potrzeba.
Embryoglue zawsze bralam. Czy embryoscope nie wiem czy maja...
Ja predzej niz o surogatce to pomysle o komorce dawczyni. Bo sa badania ze u osob z endomenda to komorki sa przyczyna problemow z implantacja, a nie endometrium. Wiec jak takim osobom poda sie "zdrowe" komorki to odsetek implantacji jest taki sam jak u osob nie chorujacych na endometrioze.
A chce nosic dziecko pod sercem.
 
Embryoglue zawsze bralam. Czy embryoscope nie wiem czy maja...
Ja predzej niz o surogatce to pomysle o komorce dawczyni. Bo sa badania ze u osob z endomenda to komorki sa przyczyna problemow z implantacja, a nie endometrium. Wiec jak takim osobom poda sie "zdrowe" komorki to odsetek implantacji jest taki sam jak u osob nie chorujacych na endometrioze.
A chce nosic dziecko pod sercem.
Ahaa no widzisz, myslalam ze przy naszej diagnozie jest odwrotnie. Ze to wlasnie surogatka jest wskazana bo endometrium nie " łapie" zarodkow... Musze sie tym zainteresowac. Mi wszystko jedno czy urodzi mi surogatka moje dziecko czy ka urodze "czyjes". Oby tylko miec dziecko a nie musiec przechodzic przez pieklo adopcji.
 
reklama
Do góry