reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tylko raz przy transferze, chyba bez rozcienczenia bo to taka gotowa buteleczka szklana byla.
Mhm... ale dostałaś 8% roztwór czy 20%. Bo mi kiedyś dali odrobine 8% nie pamietam ile ale jakaś objętość co kot napłakał. A Pasikonik zaleca wlewy 100ml 20% i rozcieńczone koniecznie w soli fizjologicznej. Do pół litra. 4h mi to leci... on mówi ze nie rozcieńczone znacznie gorzej działa.

I wlewy są dwa tygodnie przed, w dniu transferu i miesiąc po
 
Gratuluję!
Z tego co kojarzę, to robiłaś immunologię i potem szczepienia u Paśnika, i to chyba zadziałało, prawda?
Miałam serie 3 szczepień przy allo mrl 19 po szcepieniach spadło do 8.5 co mnie złamało Ale docent zadzwonił i mnie pocieszyć że nie wszystko stracone I dołożyli encortonu 15mg na dobę na 3 miesiące I zadziałało.
 
Ja to glupia jestem... Wymiotowalam i okropnie mnie bolal brzuch to panikowalam..
Mdlosci przeszly... (przez 3 dni tylko 1 raz wymiotowalam) i brzuch tez mniej boli i teraz panikuje ze cos nie tak jest:/
 
reklama
Do góry