reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam dziewczynki, chcialam zapytac czy przy nieudanym crio z jakis lekow trzeba schodzic stopniowo? Malo sie udzielam, ale czytam Was sumiennie i wydaje mi sie, ze kiedys ktos pisal o estrofemie ... ja biore 3x1. U mnie nastepna porazka ehhh.... :(trzymam za Was wszystkie kciuki ✊
Strasznie mi przykro.... ja zaraz jadę na bete I Będzie to samo. Też jestem ciekawa czy od razu mam wszystko przestać brać czy się stopniowo schodzi z tych medykamentow
 
reklama
Wszystkim palmy w głowie. A ja bym chciała na Islandię :D Albo fiordy Skandynawii ;)
A z racji oszczędności pewnie się wybierzemy do Sopotu bo mam tam babunię. Dziś z nią gadałam i dodatkowo można oglądać z balkonu gromadę dzików z 10 warchlakarni pod wieczor :) takie atrakcje dodatkowe, rozbijają się pod blokiem na placu zabaw
Mi to samo się marzy, ale nie ukrywam że chociaż raz w życiu chciałbym pojechać i leżeć na ciepłej plaży, moczyć dupkie w morzu i kiedy chcę idę po drinka ahhhh chociaż na tydzień, taki reset :tak:
 
Dziekuje [emoji173] [emoji173] [emoji173]
Tak, to sam poczatek, 8dpt 4dniowego mrozaczka [emoji5] wg rozpiski beta dopiero co zaczela sie produkowac [emoji5]

Jest krecha!!!! :)
Ja tak zrobiłam 8 dpt w 4 dniowego mrożaka, jakiś superczuły, to była dupa. A u ciebie pięknie :)
Idziemy na betę jutro? :)

I daj linka do rozpiski, chętnie zerknę :)
 
reklama
Jest krecha!!!! :)
Ja tak zrobiłam 8 dpt w 4 dniowego mrożaka, jakiś superczuły, to była dupa. A u ciebie pięknie :)
Idziemy na betę jutro? :)

I daj linka do rozpiski, chętnie zerknę :)
Wklejam to co ostatnio dostalam od dziewczyn [emoji5]
Co do bety, wciaz kombinuje czy nie jechac dzis pod wieczor do szpitala [emoji5] @dżoasia kiedys pisala, ze w Zeromskiem w Krakowie mozna robic badania krwi nawet w niedziele [emoji4] skad jestes?
Screenshot_20180618-120114.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180618-120114.jpg
    Screenshot_20180618-120114.jpg
    77,9 KB · Wyświetleń: 325
Do góry