reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Netiaskitchen Kochana ✊✊ za maluszka :) cudownych widoków! ❤
@redferrari niech te torbiele znikną i dadzą mamusi spokój! ✊✊ kochana cudownych widoków ! ❤
@Pandzia89 kochana ✊✊ za bete ! Piękną ciążowa betę ! ❤

MIŁEGO DNIA KOCHANE! ❤
maleństwo jest tycie trochę ponad 3 mm i ma serduszko ❤ bijące - aż się wzruszyłam...
torbiele nie zmalały, ale też nie urosły więc trochę się uspokoiłam
 
reklama
Prg w ng/ml.Było 35,7.No mam nadzieję,ze wszystko bedzie ok,na razie zapijam stres koktajlem jogurtowym z jagodami.Trochę pomaga :-)
Pewnie,że będzie ok. Ja też 11tc i 26.VI test Pappa, więc jesteśmy na tym samym etapie, ja już nie badam hormonów. Jutro lecimy na last minute na tydzień (to się nazywa wyluzowanie ;) ) Na tym etapie to już musi być dobrze :*. Oczywiście tuż przed wizytą u Roszkowskiego będę miała pełne gacie,ale narazie luzik, a beta to od 10 tc spada, więc już nie badaj kochana.
 
Pewnie,że będzie ok. Ja też 11tc i 26.VI test Pappa, więc jesteśmy na tym samym etapie, ja już nie badam hormonów. Jutro lecimy na last minute na tydzień (to się nazywa wyluzowanie ;) ) Na tym etapie to już musi być dobrze :*. Oczywiście tuż przed wizytą u Roszkowskiego będę miała pełne gacie,ale narazie luzik, a beta to od 10 tc spada, więc już nie badaj kochana.
Eh,już nie będę...Udanego wyjazdu :-) :-) :-)
 
Ale oni sprawdzają ta strzykawkę potem pod mikroskopem. W Novum przynajmniej mówią o tym na głos. W invimed nie pamietam, możesz spytać. Mogą to robić bez mowienia
No tak tak, ale mi chodzi o to, że może coś wylecieć z macicy po transferze, bo mi się zawsze coś poleje po wyciągnięciu tej strzykawki.
 
reklama
Do góry