reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Hooope86 - wiem jak dziś sie .ujowo czyjesz - oj wiem - jak i wszystkie my tu. W marcu bylam tak zalamana jak Ty - beta 0 , mrożaczkow 0 , a na koncie debet 22 tys. ( tyle nas wyniosla procedura jedna ze wszystkimi badaniami itd) ale po jakims czasie ogarnelam się - poczytalam w internecie oferty banków - walnelismy konsolidację na dłuższy okres
( wiem , ze sie nie oplaca ale ... Marzenia ) i niedlugo wracamy do gry ..
A tera przytocze Ci przypadki , ktore mi starej babie pozwalaja wierzyć , ze sie uda !!!!
1) czynnik meski - 3 pelne procedury - 9 transferów i beta zawsze 0 ( zarodki z 3 doby zawsze) lekarze zasugerowali dawce. Odposcili na jakiś czas - i ich naturalny cud niedlugo bedzie mial rok , cała ciaza przelezana w domu - musi się trafic 1 plemnik i trafil się
2) moja równolatka - macica jak sito jeden jajnik tylko endo pco - wszystko co mozliwe , transferów niezliczona ilość - zmiana kliniki i ... obecnie 25 tydzień ciazy - zdrowej ciąży ! gdzieś tam okienko implatacyjne sie znalazło
3) amh 0.6 niedrozne jajowody pco itd - 3 transfery beta drgnela za kazdym razem ale ciaza szybko sie konczyla - pojechali na weekend - napili sie jak mopsy - dzis ksiezniczka na 15 miesiecy - kobitka cala ciaze sie bala , ze ten alkohol zaszkodzi
Glowo do góry , cyc do przodu i przed siebie - marzenia się spełniają !!!!!!
 
reklama
Hej :) Dzięki,że pytasz :) CZEEEEKAM.. i może w sierpniu transfer-jak wszystko się poukłada dobrze, na razie czekam na wyniki ,które zlecił Paśnik i wizytę 25.06 :)
A Ty jak tam ? Buziaki :)
@Murawa u mnie ok do końca lipca pracuje teraz mniej czasu mam nawet na forum nie wchodzę bo nie mam kiedy. Trzymam kciuki za ciebie i za wszystkie dziewczyny.
 
Dziewczyny, dyskusja wśród lekarzy jest na temat immunologi. Słyszałam że wielu nie uznaje immunologi, że jest niepotrzebna. Jak widać na forum jest wiele ciąż, po konsultacjach z lekarzami immunologami.
@Hooope86 ja pojechalam ze wszystkimi wynikami jakie mielismy - docent sobie popatrzyl , poczytal , napisal co jeszcze zrobic i w lipcu wizyta i zalecenia

Leczenie immunologiczne jest drogie, ale warte poświęcenia czasu. Cel osiegnac każda Chce.

Idąc do lekarza immunologa na co trzeba być przygotowanym?
Czy jakieś badania ze soba mieć?
 
Witam!
Czy któraś z Was leczy się w Poznaniu? Zastanawiam się nad Polną lub Invimed. Jak to u Was wyglądało czym się sugerowałyście w wyborze?
Wczoraj odebraliśmy męża wyniki testu MAR i wyszły przeciwciała przeciwplemnikowe IgG - 43% a ja mam endometrioze otrzewnową i 1 jajowód niedrożny. Obawiam się, że pozostanie nam tylko ivf.
Czy męża wyniki można polepszyć?
Na p/c przeciwplemnikowe mąż mógłby łykać steryd. Możesz zapytać na wątku o poronieniach, ktorejś dziewczynie się udało po takim leczeniu męża, tylko nie pamiętam nicku. Jolancik, ty bidulo zrób to ivf, nie ma się czego bać, już tyle czasu walczysz. Skróć sobie tą męczarnię :* Dziewczyny z Polnej tu jakies są. Np @encka86 i wiem, że ktoś jeszcze ale tez nie pamiętam :)
 
Dziewczyny, dyskusja wśród lekarzy jest na temat immunologi. Słyszałam że wielu nie uznaje immunologi, że jest niepotrzebna. Jak widać na forum jest wiele ciąż, po konsultacjach z lekarzami immunologami.

Leczenie immunologiczne jest drogie, ale warte poświęcenia czasu. Cel osiegnac każda Chce.

Idąc do lekarza immunologa na co trzeba być przygotowanym?
Czy jakieś badania ze soba mieć?

Znajdź immunologa, który coś wie o niepłodności. Weź wszystkie wyniki badań, jakie do tej pory zrobiłaś, on sobie wybierze, co mu potrzebne, przeprowadzi z Wami wywiad i zleci dalsze badania.
 
Cześć
Zrobiła dziś znowu beta i jest 2770
W środę była 1634.

Przyrost jest 70% , to jest chyba mało dziś mam już 18 dpt. Widzę że jak całe się rozwijają dobrze to przyrost powinien byc min 100.
Boje się ze to koniec. A już po 9statnicj wzrostach mislam nadzieje ze się uda.
Płacze cały czas bo czuję że jest zle
 
reklama
Małgosiu, miałam standardowe badania przed inv. Nic poza tym.
Przed 1 podejściem lekarz ginekolog (nie z kliniki leczenia niepłodności) zalecił mu zbadanie przeciwcial przeciwjadrowych ANA (TU Wykryto przeciwciała) i od razu skierowano na PPJ ANA4 ( TU wyszło kontrola (ws) silnie pozytywna. Poza badaniami do inv miałam antytrombine III tu wynik ok, i białko C podwyższone. Homocysteina, CA 125 też wyniki ok. A tak to wszystkie bakterie, posiewy, chlamydie, wzw, toksoplazmy, rubelle, cytomegalie,
@Hooope86 - a Dr Pasnik "dozlecał" mi badania ANA 1 i powtórkę subpopulacji linfocytow i nk- bo mialam z innego dnia cyklu , a to w konkretnym dniu cyklu i bakteri heli- cośtam - calkowity koszt 493 zl wiec nie najgorzej - powiedzmy
 
Do góry