reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wzieli mnie na oddzial jak uslyszeli ze mam za soba 3 poronienia.
Zle sie czuje. Plamienie jest. Panikuje, bo juz 2 razy w tym 5-6 tyg ronilam.
Przynajmniej do pracy nie pojde, bo 6-7h w aucie tez strasznie meczy mnie.
Dziekuje wszystkim za slowa otuchy.
Kochana myslami przy tobie :* dawaj znac na biezaco!
 
reklama
Hej zgłaszam że leżę w szpitalu a więc tak bardzo mnie bolał ten jajnik wzięłam leki ale to nic nie dawało i pojechałam przyjęli mnie koło 23 a więc torbieli nie widać jajnik trochę powiększony Ale bez torbieli więc to jest dobra wiadomość ale może być stan zapalny np pęcherza albo przypadków pobrali wyniki crp morfologie mocz dali leki przeciwbólowe i rozkurczowe i zasnęłam Ale znowu się przed chwilą obudziłam z tym bólem o dali tym razem ketonal w tabletce Ale tak dziwnie to boli tak jak po punkcji ;( do dupy z tym zobaczymy jak wyjdą wyniki
Cholerka. A boli bardziej w toalecie? Ja to gwiazdki w kibelku widziałam kiedyś a nic nie było widać na usg. Wyniki z krwi wszystkie ok. W końcu tydzień mnie na antybiotykach i obserwacji trzymali i nikt nie wiedział co to było...
 
Dziewczyny zwłaszcza te z Warszawy bo tu mieszkam a do granicy stąd daleko. Jak którejś by się Utrogestan przydał będę w ostatni weekend czerwca na Litwie, wracam 2 lipiec. Sprawdziłam, można tam Utrogestan kupić. Jak coś to piszcie na priv
 
reklama
Dziewczyny mamy z mężem mętlik w głowie. Powiedzcie ile zarobków mialyscie podawane? Oczywiście jeszcze nie wiemy czy będą i ile zarobków, ale lekarz dał nam do decyzji czy będziemy chcieli jeden czy dwa zarodki. Trochę boimy się ciąży mnogiej, ale z drugiej strony zwiększa to szansę na w ogóle zajście w ciążę.
 
Do góry