reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej zgłaszam że leżę w szpitalu a więc tak bardzo mnie bolał ten jajnik wzięłam leki ale to nic nie dawało i pojechałam przyjęli mnie koło 23 a więc torbieli nie widać jajnik trochę powiększony Ale bez torbieli więc to jest dobra wiadomość ale może być stan zapalny np pęcherza albo przypadków pobrali wyniki crp morfologie mocz dali leki przeciwbólowe i rozkurczowe i zasnęłam Ale znowu się przed chwilą obudziłam z tym bólem o dali tym razem ketonal w tabletce Ale tak dziwnie to boli tak jak po punkcji ;( do dupy z tym zobaczymy jak wyjdą wyniki
Ja cie smole Ty to zawsze musisz miec pod gorke:/ dobrze ze tej torbieli juz nie masz. Ja mialam kiedys zapalenie drog moczowych i to bardzo mnie bolalo i zostal mi po tym jeden skutek uboczny ze bardzo czesto do wc gonie
 
reklama
Gdzies gdzie blisko to maja inne jednostki i blisko nie oznacza szybko bo tam od 6 kolejka na pol podworka przed otwarciem dzrzwi :D
Nie no przejade sie w piatek z samego rana ;)
Hehe pozatym wiesz jak moj fryz wyglada z samego rana ludzie z labu by uciekli bo u mnie kazdy w inna strone i jak nie umyje to tak stoi i nic sie z tym zrobic nie da:-) :):-) :)
Ty to nic z włosami nie rob, przyjdz w pizamie i szlafroku a no i w kapciach oczywiście, zacznij sie dziwnie zachowywac to se pomysla zes nienormalna i Cie moze puszcza pierwsza:laugh2:
 
Dziewczyny mamy z mężem mętlik w głowie. Powiedzcie ile zarobków mialyscie podawane? Oczywiście jeszcze nie wiemy czy będą i ile zarobków, ale lekarz dał nam do decyzji czy będziemy chcieli jeden czy dwa zarodki. Trochę boimy się ciąży mnogiej, ale z drugiej strony zwiększa to szansę na w ogóle zajście w ciążę.
Jesli z trzeciej doby to bralabym 2 a jak blastki to jedna
 
Lece, lecę [emoji574]

Wiem że mnie zaraz zlinczujecie ale czuję że się nie udało, bo czemu niby miało by się udać? [emoji55] ja muszę zrobić porządek z tym swoim wodniako-Torbielą (nikt nie wie co to jest) i wtedy próbować, a tak to mam tak najebane w brzuchu że czasami to mi się płakać chce.
Ogólnie to przy transferze dowiedziałam się że mam jajniki koło siebie. Anomalia. Dziecko. Pecha.
✊✊✊ za bete kochana
 
Gdzies gdzie blisko to maja inne jednostki i blisko nie oznacza szybko bo tam od 6 kolejka na pol podworka przed otwarciem dzrzwi :D
Nie no przejade sie w piatek z samego rana ;)
Hehe pozatym wiesz jak moj fryz wyglada z samego rana ludzie z labu by uciekli bo u mnie kazdy w inna strone i jak nie umyje to tak stoi i nic sie z tym zrobic nie da:-) :):-) :)
Kapelusz słomkowy ;)
 
Ja chcialam na to recepte ale krecil nosem i odpuscilan ale to tez dlatego ze to bylaby zmiana leku w ciąży. Upieraj sie ze go chcesz, powciskaj mu kit ze go kiedyś stosowalas i nic Ci nie bylo a ze po lutinusie grzybki lapiesz
Każdy gin z którym rozmawiam mówi ze super jest utrogestan i bardzo go lubia. I w invimed i w Novum i mój prowadzacy...
 
reklama
Do góry