reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ty już dzisiaj naklejaj te plastry różowe koty :p:p:p
A za jutrzejszy dzień [emoji110][emoji110][emoji110]zaciśnięte :biggrin2:
[emoji28] [emoji106]
IMG_20180606_223354.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180606_223354.jpg
    IMG_20180606_223354.jpg
    56,9 KB · Wyświetleń: 421
reklama
Spokojnie, wiele dziewczyn plami szczególnie jakiś tydzień po becie.
Jak będziesz już w tym szpitalu może śrub sobie prg.
Ja osobiście bym prędzej dołożyła sobie progesteronu, łyknęła magnezu i nospy, polezala i nie pchała na szpitale bo tam to samo zrobią, ewentualnie usg ale to przecież nie pomoże. Trzymaj się.
Nie do konca sie zgadzam z Tobą. Takie wizyty na izbie przyjęć nas przede wszystkim uspokoja. Ja za kazdym razem dzwonilam do mojego gin z kliniki i kazal jechac na izbe bo to.mnie uspokoi. Nigdy lekow mi nie dodawali jak sie dowiedzieli ile biore. Ale dzieki badaniu moga stwierdzić skad to plamienie/krwawienie i dac jakies zalecenia.
 
Wzieli mnie na oddzial jak uslyszeli ze mam za soba 3 poronienia.
Zle sie czuje. Plamienie jest. Panikuje, bo juz 2 razy w tym 5-6 tyg ronilam.
Przynajmniej do pracy nie pojde, bo 6-7h w aucie tez strasznie meczy mnie.
Dziekuje wszystkim za slowa otuchy.
Kochana wierze ze wszystko dobrze sie skonczy. Robili Ci usg, jakies badania? Jak masz duphaston to zwieksz sobie dawke
 
Wzieli mnie na oddzial jak uslyszeli ze mam za soba 3 poronienia.
Zle sie czuje. Plamienie jest. Panikuje, bo juz 2 razy w tym 5-6 tyg ronilam.
Przynajmniej do pracy nie pojde, bo 6-7h w aucie tez strasznie meczy mnie.
Dziekuje wszystkim za slowa otuchy.
Absolutnie nie myśl w tym momencie o pracy, skup się na sobie i na dziecku. Bądź spokojna, nerwy nic nie pomogą. Trzeba wierzyc że wszystko będzie dobrze. Jesteś w dobrych rękach
 
Tylko ze progesteron to najlepiej z samego rana przed pierwszymi lekami aplikowanymi. A już w ogóle super jak na czczo i za duzo nie pic, tak po nocy zrobić. Wtedy jest to w jakimś stopniu miarodajne, można wyniki porównywać. A jak ty Gosiu do labu w srodku dnia biegałaś to łatwiej o trochę wyzszy/ niższy wynik. Tylko ten prg u ciebie to w ng/ml czy nmol/l?
Przed poranna dawka powiadasz to musialabym o 5 zapindalac do labu bo o 6.30 leki i z rana ludkow w labie od groma
 
Wzieli mnie na oddzial jak uslyszeli ze mam za soba 3 poronienia.
Zle sie czuje. Plamienie jest. Panikuje, bo juz 2 razy w tym 5-6 tyg ronilam.
Przynajmniej do pracy nie pojde, bo 6-7h w aucie tez strasznie meczy mnie.
Dziekuje wszystkim za slowa otuchy.
Nie myśl teraz o pracy. Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze i na strachu się to wszystko zakończy.Trzymaj się :happy:
 
reklama
dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie. po punkcji nie miałam transferu. teraz mam czekać na okres i podchodzę do kolejnej stymulacji. lekarz po punkcji kazał brać duphaston. nie dopytalam jak długo. orientuję się ktoś jak długo powinnam to brać? czy okres przyjdzie pomimo brania duphaston czy będzie opóźniony?
Ja kiedyś bralam Duphaston, teraz mam luteine, ale te leki bierze sie przez 10 dni. A czy dostaniesz okres bez? Być może, to zależy jak miałaś wcześniej. Ja bym nie dostała bez leków. Ale jak lekarz zalecił to powinnaś brać
 
Do góry