reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hoooope86 nie wiem czy mnie kojarzysz . Podchodzilysmy do transferu w 2016 widzę że wróciłaś do gry . Trzymam za Ciebie kciuki .
@gosia321 za Ciebie też i rzecz jasna za resztę straczek [emoji173][emoji176][emoji174][emoji177][emoji178]
Rystynko oczywiście że Cie pamiętam i kojarzę [emoji7] czy zdjęcie profilowe to Twoja księżniczka?
Cudowna gratuluję i jesteś kolejnym przykładem tego że trzeba walczyć do końca [emoji173] [emoji779]
 
reklama
A jak dziewczyny z seksem po transferze? Wiem że już było pytanie odnośnie seksu przy stymulacji, wiec i odważyłam się was zapytać lekarze mają z tego co się orientuję trochę różne podejście.
 
Do góry