reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja mam problemy z siedzeniem. Czuje jak wstaje skurcze w jajnikach, tak jakbym za dlugo siedziala. Jak chodze do WC to lekko zgarbiona. Jeszcze dwie godzinki i koniec na dzis. W domu juz tylko bede lezala do rana, bo jednak bol wielki.

Rozmawialam z M przed chwilka. Dokladnie to z 15 bylo 10 prawidlowych, ale niestety 2 z nich nie zaplodnily sie. 7 jest zaplodnionych a jeden nadal walczy. Embrio powiedzial ze ladny wynik jak na moj wiek, ale co do ilosci koncowej mamy dzwonic w czwartek. Wtedy bedzie mozna juz konkretnie cos powiedziec.
Martwie sie o czynnik meski, bo jednak najlepszy nie jest. M znow ma depresje, ze to przez niego :/

Nie martw sie na zapas, to juz wogole sztuka "wyprodukowac" tyle jajeczek, pewnie bedziesz miala dobre wyniki :) Moze przeddzwon do kliniki i zapytaj, co tam u dzieciakow?
No niestety takie są skutki uboczne po punkcji. Ale wszystko do przeżycia;-)
 
reklama
Kochane czy ktoras z Was mieszka niedaleko granicy z Czechami lub moze wybiera sie tam po leki w niedalekiej przyszlosci ? Niestety Czeskie apteki juz nie wysylaja lekow kurierem a nie ukrywam ze dla mnie wyprawa z Olsztyna to szmat drogi. Jednak nie chcialabym zmieniac ultrogestanu na luteine a biorac 9 cukierkow dziennie moje zapasy niedlugo sie skoncz.
Jesli ktos z blizej mieszkajacych wybiera sie to prosze dajcie znac zalatwie recepty i przesle razem z przelewem na konto

Ja mieszkam niedaleko, mogę skoczyć przez weekend na syr z frytkami i zachaczyć o aptekę:)
 
Co to za opaski? W aptece się je kupuje? Ja po imbirze nie poczułam różnicy :no2: Dziewczyny wstawiaja tu dzisiaj takie apetyczne fotki, a ja nawet na nie patrzeć nie mogę...
Na necie dostaniesz . Opaski sea band. Mi pomogly bardzo. Na mnie imbir dzialal jak byly mdlosci slabo nasilone. Poznoej tez nie i kolezanka fizjoter. Mi je polecila .
 
reklama
Do góry