reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pytanie do dziewczyn w ciazy.
Jakie witaminy i w jakich dawkach bierzecie?
Ja od kilku miesięcy w trakcie staran biorę
Folian 400 ug
Choline 245 mg
Wit b12 1000mg co parę dni
Wit b1 3mg
Wit b2 150um
Wit b6 25mg co kilka dni
Wit d3 2500jm
Wit C 500 mg
Dha 250mg

Zastanawiam się czy coś z tego odstawic, zwiększyć dawkę? Może coś jeszcze? Interesują mnie pierwsze tyg po transferze.
Nie chce przejść na żaden kompleks witamin bo potrzebuje metylowanej b12 i b9 oraz folian. Inaczej homocysteina idzie mi w górę.
Pomóżcie proszę :-)

@Hooope86 gdzie i u kogo się leczysz?
Wrocław, Polmedis dr Polak
 
Dziewczyny sama nie wierze
Zarodek 8 mm,
Serce bije 130
Wiek ciazy z usg 6+5, zgodnie z transferem 7+1, chociaż te blastki takie nie rozprężone były i dalekie do wypadania z otoczki ze można by dac im w wyliczeniach dzień i 7+0 przyjąć spokojnie.

W piątek po zarodku śladu nie było...
To leniuszek!!! Już nie strasz mamy i taty i forumowych ciotek maluchu [emoji480]
 
Melduje sie krotko, brzuchol nadal boli. Najgorsze jest wstawanie i chodzenie.

Embriolodzy dzwonili do M. Pobrano 15 jajek, ale tylko 7, ewentualnie 8 sie zaplodnilo. Jestem troche sfrustrowana, bo reszta sie rzekomo nie nadawala. Czyli chyba nie tylko kiepskie nasienie, ale pewnie jakosc jajek. Musze w domu zerknac ile bylo przy pierwszej punkcji. Troche mi humor spadl. Teraz kurcze boje sie o to, ile w ogole zostanie z nich :(
Kochana ale nie ma sie co zalamywac 7-8 zdolnych do zaplodnienia to piekny wynik. Jeszcze sie tu chyba nie trafila dziewczyna ktora z calej puli pobranych miala wszystkie zdolne do zaplodnienia. Uszy do gory. Trzymamy kciuki za pieky rozwoj
 
Cześć
Dziewczyny mam pytanie biorę medrol steru nie dużo 1 tabl dziennie , a jestem w ciąży 15 dzień po transferze i chciałam się was zapytać czy też bierzecie czy to standard, zaczel się zastanawiać czy on nie zaszkodzi dzidzi i jak długo się go bierze po transferze w waszym przupadku

Ja biorę i do wizyty czyli 41 dpt będę brała bo lekarz kazał zostawić wszystko tak jak jest wiec mam nadzieje Ze nie szkodzi dziecku

Tez jesteś spuchnięta na twarzy od tego ?
 
Dziewczyny sama nie wierze
Zarodek 8 mm,
Serce bije 130
Wiek ciazy z usg 6+5, zgodnie z transferem 7+1, chociaż te blastki takie nie rozprężone były i dalekie do wypadania z otoczki ze można by dac im w wyliczeniach dzień i 7+0 przyjąć spokojnie.

W piątek po zarodku śladu nie było...
O taaaaaaaaak!!! [emoji4][emoji4] Suuuuuuuuuper wiesci [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji7] [emoji7]
 
reklama
Do góry