reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Felia co byś nie robiła, jak byś się nie starała... Zawsze będzie tak
stylowi_pl_humor_1-facebook_7531603.jpg
 

Załączniki

  • stylowi_pl_humor_1-facebook_7531603.jpg
    stylowi_pl_humor_1-facebook_7531603.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 373
reklama
Kochane,czy któraś z Was leciała samolotem będąc w ciąży?Pytam bo wczoraj w pracy okazało sie,że jest zagraniczna delegacja (tygodniowa) na którą koniecznie muszę pojechać.Termin na razie ruchomy,u mnie będzie to 14 lub 16 tc.Przewertowalam wczoraj internet (bo wizyte u gin miałam dopiero co) i po tym co piszą na różnych stronach i forach, bardziej skłaniam się ku temu,żeby nie zgodzić się na ten wyjazd.Co Wy myślicie?
 
Dziewczyny znowu jest akcja TATA
Znaczy różne kliniki daja jakaś tam pule bezpłatnych badan nasienia z okazji dnia ojca. Osobiście szczególnie polecam te robione przez invimed bo oni robią w ramach tej akcji badania rozszerzone z bardzo dokładnie potraktowana morfologia, zdjęciami, % uszkodzeń główki wstawili itd. normalnie koszt 170 zł. Novum to potrafi w ogóle morfologii ńie robić.

Przed chwila dzwoniłam do Invimed Warszawa i jeszcze miejsca bezpłatne były. Mąż ciekaw jak tam jego nasienie bo ostatnie badanie robił rok temu.
Na stronie bo Jana prawdopodobnie wypisane wszystkie kliniki co biorą w akcji udzial
 
Poproszę przepis, jak masz jakiś sprawdzony, bo ja pieke mnóstwo ciast, ale Bezy się nigdy nie odważyłam [emoji15] a Tobie wyrosła cudowna.
Przspis na beze :)
6 bialek, 1,5 szklanki cukru (najlepiej drobny), szczypta soli, 1 lyzka maki ziemniaczanej, sok z polowki cytryny.
Posolone bialka ubijam mikserem z cukrem. Cukier dodaje powoli... Lyzka po lyzce.
Koncze miksowac jak piana jest sztywna. Dodaje teraz lyzke maki ziemniaczanej i sok z cytryny i delikatnie mieszM. Wykladam mase na papier do pieczenia.
Wstaaiam do piekarnika nagrzanego na 100 stopni gora-dol. I teraz nastawiam puekarnik na 140 stopni i pieke 90 min. Po tym czasie bezy nie wyciagam z piekarnija tylko stygnie sobie razem z nim :)
 
Kochane,czy któraś z Was leciała samolotem będąc w ciąży?Pytam bo wczoraj w pracy okazało sie,że jest zagraniczna delegacja (tygodniowa) na którą koniecznie muszę pojechać.Termin na razie ruchomy,u mnie będzie to 14 lub 16 tc.Przewertowalam wczoraj internet (bo wizyte u gin miałam dopiero co) i po tym co piszą na różnych stronach i forach, bardziej skłaniam się ku temu,żeby nie zgodzić się na ten wyjazd.Co Wy myślicie?
Mi ginekolog powiedzial, ze nie ma przeciwskazan w 2 trymestrzs jezeli ciaza przebiega prawidlowo. Ja sie w pazdzierniku wybieram na kube.
 
reklama
@Gosia892 kochana kciuki za serduszko ✊✊ pieknycj widoków:)
@RedHotChiliPepper28 @limoncia1 @Pat1980ka @Malinka1989 Mamusie pięknych widoków i samych dobrych wiadomości ! ✊✊❤❤Limoncia1 i Malinka1989 kciuki za badania ✊
@Koniczyna82 kochana ✊ za maleństwo !! Niech pięknie sie mamusi pokaże i już nie stresuje ✊✊

MIŁEGO DNIA KOCHANE! :)

Dziś skoczę do domu uzupełnię kalendarz bo u mamy brak kompa i neta ;) buziaki :*
 
Do góry