reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gosia czułas jajniki jak przed miesiączka? .... Kuźwa mnie coś kuje, 1 szczególnie [emoji20] ja jestem dzieckiem pecha więc w cud nie wierzę [emoji21]
Ja mam dzisiaj takie klucie jakby kolka mnie lapala po bokach podbrzusza. Z jednej strony bardziej...
Miejmy nadzieję że to dobry znak :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Hooope86 też tak mam. Ostatnie dni to nawet latałam co chwile do kibelka sprawdzać czy czasami małpy nie widać. Bole jak przed miesiączką nawet lekko spotęgowane.
Co ma być to będzie [emoji106]
Jajniki są jak sitko. Więc pewnie stąd ten ból. Ja dziś jestem w 28DC więc albo przyjedzie wnet, albo za 9 miesięcy. Dwa wyjścia [emoji6]
 
Zapomnialam, ze po punkcji tak brzuchol moze bolec. Juz apap wzielam, ale poki co nic nie lepiej, a jutro do pracy. Cholercia.

Współczuję,ja sobie powiedziałam że jeżeli kiedykolwiek będę miała jeszcze punkcję to nigdy w życiu nie pójdę po do pracy, ostatnio to się dla mnie źle skończyło :no:
Mam nadzieję że u Ciebie będzie dobrze :wink:
 
reklama
Do góry