reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zapomnialam, ze po punkcji tak brzuchol moze bolec. Juz apap wzielam, ale poki co nic nie lepiej, a jutro do pracy. Cholercia.
 
Plaster świeżego imbiru zalać wrzątkiem i trzymać pod przykryciem 10min. :) chyba że któraś inaczej robiła ?

Ja źle Ci wcześniej napisałam bo ja akurat wystarczyło, że wypiłam zwykłą herbatę z Tesco imbirowa i pomagało :laugh2:

I zapomniałam jeszcze dodać, że zawsze rano miałam przy łóżku krakersy i zanim wstałam zjadłam kilka i mdłości poranne trochę odpuściły :D
To zaraz zaparze sobie i mam nadzieję że lepiej mi będzie. Dziękuję za przepis:)
 
Gosia czułas jajniki jak przed miesiączka? .... Kuźwa mnie coś kuje, 1 szczególnie [emoji20] ja jestem dzieckiem pecha więc w cud nie wierzę [emoji21]
weź bo ci nakopie. Pewnie ze czujesz ze kuje to normalne, szczególnie do mniej więcej 12dpt. Mnie kulo tak samo, czasem mocno a beta potrącała się co dwa dni. Niech się maluch wgryza spokojnie, nie denerwuj go :)
 
Gosia czułas jajniki jak przed miesiączka? .... Kuźwa mnie coś kuje, 1 szczególnie [emoji20] ja jestem dzieckiem pecha więc w cud nie wierzę [emoji21]
Ty jestes swiezo po punkcji wiec jajniki moga bolec to efekt stymulacji i rozmiaru do jakiego urosly.
Delikatnie czulam ale bardziej czuje ciagniecie w pachwinach
 
7dpt 34 .6
9dpt 74.1
10dpt 99.1
11dpt 133,1
13 dpt 241,0
16 dpt 770,2
ja ciągle nie wierzę i sprawdzam
Też bym nie wierzyła [emoji173] [emoji120] to piękne bety. Wydrukuj i na ścianę [emoji14]

Ja to bym w labie wykupiła pakiet bety na cały miesiąc, może jakaś promocje by zrobili [emoji87] [emoji87] [emoji87]
 
reklama
Dla oderwania myśli... Pierogi z truskawkami. Do tego polewa z jogurtu i wanilii [emoji87] komu? Mam dużo dla każdego starczy
IMG_20180604_185215.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180604_185215.jpg
    IMG_20180604_185215.jpg
    75,2 KB · Wyświetleń: 461
Do góry