reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hejka ja po wizycie a więc torbiel nadal jest 2.7 na 2.7 krwawie dość mocno dostałam tabletki anty i 18 wizyta i jak będzie dobrze to lekarz jeszcze anty przedłuży na 10 dni bo akurat będzie na urlopie i w połowie lipca byłby transfer dostałam jeszcze witaminy na zmnejszenie homocysteiny bo trochę za duża czekamy jeszcze na wyniki białko C a więc dalej pojechałam do swojej pracy zawieźć l4 i szefowa powiedziała mi tak ***** co ja zrobię skąd ja ludzi wezmę i godzin jak jest koniec kwartału jak proponowałam zwolnienie aby nikogo nie zwalniali to nie chciałaś iść a teraz poszłaś no ***** cisnienie mi podniosła zero zapytania jak się czujesz co dalej tylko ***** jak proponowala zwolnienie to nie poszłam a teraz nagle na l4 jestem ludzie to za naród a wczoraj że mną rozmawiała przez tel i powiedziała nie bierz zwolnienia dam Ci 10 dni wolnego i weźmiesz od 10 czerwca l4 ładnie mi zaproponowała bo chciała mnie ściągnąć do pracy albo zwolnić zrozymialabym gdyby to nie była kobieta i nie pragnęła mieć dzieci Ale ma dzieci i nie potrafi zrozumieć że ktoś może zachorować nie będę dumala z torbiela gdzie ledwo co z Białegostoku wróciłam bo słabo mi się robiło

Masakra co za babsko :/ ale taka prawda kobiety maja w większości przekichane mało kiedy trafi się normalny szef który pozwoli w spokoju ogarnąć swoje sprawy czy to ciążowe czy jakiekolwiek inne które są związane z l4
 
reklama
Masakra co za babsko :/ ale taka prawda kobiety maja w większości przekichane mało kiedy trafi się normalny szef który pozwoli w spokoju ogarnąć swoje sprawy czy to ciążowe czy jakiekolwiek inne które są związane z l4
Ona jebana ma dwa oblicza jak jej coś nie odjebie to jest spoko a teraz znowu coś jej odwalilo jeszcze taka wściekła że jak ja mogłam nadal wziąć l4 już gadki są że wakacje to l4 ludzie bo mi tak dobrze chorować kasę wydawać i cierpieć bo boli ten bok i brzuch i krwawie jak szalona bo wszystko musi się oczyścić jak WGL szef może zaproponować pracownikowi l4 a teraz problem że jestem na l4 ludzie co za naród
 
Ale to super, dwudniowe to zrozumiałe ze była niska , ja miałam 5 dniowego, a późniejsza bete jaka miałaś np w 12 lub 13 dniu. Sorki ze się tak dopisuje , ale martwię się ze mam za mała bo gdzie czytam to każdy kolor 100 ma.
Nie sprawdzę teraz bo.diagnostyka ma przerwe techniczną:/ ale nie wiem czy nie cos kolo 50. Najważniejszy jest przyrost kochana
 
Hejka ja po wizycie a więc torbiel nadal jest 2.7 na 2.7 krwawie dość mocno dostałam tabletki anty i 18 wizyta i jak będzie dobrze to lekarz jeszcze anty przedłuży na 10 dni bo akurat będzie na urlopie i w połowie lipca byłby transfer dostałam jeszcze witaminy na zmnejszenie homocysteiny bo trochę za duża czekamy jeszcze na wyniki białko C a więc dalej pojechałam do swojej pracy zawieźć l4 i szefowa powiedziała mi tak ***** co ja zrobię skąd ja ludzi wezmę i godzin jak jest koniec kwartału jak proponowałam zwolnienie aby nikogo nie zwalniali to nie chciałaś iść a teraz poszłaś no ***** cisnienie mi podniosła zero zapytania jak się czujesz co dalej tylko ***** jak proponowala zwolnienie to nie poszłam a teraz nagle na l4 jestem ludzie to za naród a wczoraj że mną rozmawiała przez tel i powiedziała nie bierz zwolnienia dam Ci 10 dni wolnego i weźmiesz od 10 czerwca l4 ładnie mi zaproponowała bo chciała mnie ściągnąć do pracy albo zwolnić zrozymialabym gdyby to nie była kobieta i nie pragnęła mieć dzieci Ale ma dzieci i nie potrafi zrozumieć że ktoś może zachorować nie będę dumala z torbiela gdzie ledwo co z Białegostoku wróciłam bo słabo mi się robiło
Kochana bo uwazam ze lepiej zebys poszla di roboty, kozwa im tam sie zwijala z bolu i az z bolu zemdlala, wezwalaby księżna karetke bo by bylo 10kg w gaciach i by sie jeh geba zamknęła
 
Hej. Jesteśmy po badaniach prenatalnych. Jednym słowem wszystko jest ok. Lekarz nie miał żadnych zastrzeżeń co do dziecka. Wszystkie narządy na swoim miejscu, przezierność karkowa 1,5 mm więc mieścimy się w normie cokolwiek to znaczy. Kość nosowa widoczna. Serduszko 149 uderzeń. Dzidzia ruchliwa i ma rączki zlozone jak do modlitwy. Lekarz mowi ze moze zostanie księdzem albo zakonnicą ;) Płeć nie widoczna na tym etapie. Teraz czekamy 2 tyg na wyniki papa. Cudzie trwaj. Myślę że test nifty możemy sobie darować jak wszystko jest ok.
 

Załączniki

  • 20180530_221420.jpg
    20180530_221420.jpg
    533,6 KB · Wyświetleń: 117
reklama
Ale to super, dwudniowe to zrozumiałe ze była niska , ja miałam 5 dniowego, a późniejsza bete jaka miałaś np w 12 lub 13 dniu. Sorki ze się tak dopisuje , ale martwię się ze mam za mała bo gdzie czytam to każdy kolor 100 ma.

Ja w 9dpt miałam 86 (blastka) i potem też bez szaleństwa, a tu już mam 24tc. Nie patrz na pierwszą betę tylko na przyrost, tak jak Ci dziewczyny mówiły.
 
Do góry