reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Odpadam dziwczyny, za długo nie powymieniałam się inf. Odebrałam kolejny wynik i <0,1. Teraz uzbierać kolejne 10-11 tys graniczy w moim przypadku z cudem, więc nie wiem co dalej będzie. Będę Was podglądała na forum, życzę wszystkim powodzenia i trzymam kciuki
Przykro mi kochana tule mocno :(
A pieniadze zobaczysz jak emocje opadna w glowie bedzie sie rodzil nowy plan wykopiesz z pod ziemi ;)
 
reklama
Kochana musisz odpoczywać i uzbroić się w cierpliwość. ;(( organizm walczy teraz z przeciążeniem. A jak się podkurujesz to piękne bałwanki z lodoweczki Ci zapodadzą. Ściskam i trzymam kciuki!
Dziękuję❤
Kurcze chciałabym mieć takie podejscie jak Ty;)a może to znak że mamy razem podchodzić bo czemu nasze dzieci miałyby się różnić wiekowo w piaskownicy:D:D:D
I żeby były równe szanse jak beda sie lać:o
 
Nooo groźnie aż się poryczałam,ale wieczorna morfologia wyszła podobna do rannej więc nie spada i lekarz kazał być dobrej myśli,zobaczymy rano.
A w klinice morfologia była ok ,robili mi przed stymulacją noi jeszcze w trakcie punkcji, dziwne że to tak mogło się rozjechać ale ja się nie znam:oo2:

Może przez to krwawienie tak poleciała. Życzę żeby szybko wróciła do normy:)
 
Kurcze, zaglądam tutaj sporadycznie. Widzę Ciebie i już się cieszyłam, że zaskoczyło. Rok temu razem przechodziliśmy hodowlę jajek. Nie wiem czy pamiętasz.

Okropnie mi przykro. Nie wiem jaką miałaś poprzednia betę, ale jak tak pokazuje kalkulator... Chciałabym, aby czas działał na waszą korzyść. [emoji17]
Pewnie, ze pamiętam . Ostatnia była 200 11.05 104 byla 09.05. No pozamiatane.
 
Hej dziewczyny, mój naturalny cud zaraz się zakończy... Byłam u lekarza bo pojawiło się małe plamienie. Zrobił usg, była czarna kropka długości 0,5 cm. Powiedział, że to wczesna ciaża, taka 4tg, ale powiedziałam, że to nie możliwe, że taka wczesna bo doskonale wiem kiedy był stosunek i był dużo wcześniej. Dał lutinuska i kazał jeszcze poczekać. Dzis zrobiłam betę 780 ;(. Kalkulator wyliczył: "Twój średni dwudniowy przyrost hormonu beta HCG to -2100 mlU/ml (-1129.4%)".
Nie wiem co robić...
Bardzo....bardzo mi przykro [emoji22]
 
reklama
Do góry