reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Spytam jeszcze raz o nacinanie ale u mnie w klinice mają różne teorie i przy blastkach rzekomo nie robią.

Co klinika to teoria widzę...u mnie przy mrozakach mowia ze koniecznie AH. A tez mialam blastki.
W poniedzialek wybieram sie na wizyte, sprawdze tez czy beta spadła ( tak mi kazali). No i chyba stymulacja. Tylko musze pogadac z lekarzem bo w lipcu 2 tyg nie bede dostepna. Wiec pytanie czy z dlugim protokolem sie wyrobimy do lipca. A chcialabym bardzo nie robic sobie przerwy. A ten krotki protokol jest dla kogo? Jakis okreslonych osob?
Moze jak na na dlugim protokole mialam az 27 jajek to przy krotkim byloby ich nieco mniej?
 
Wczoraj wieczorem jeden mówił że jajnik powiększony ,że płyn w macicy i że pojawiły się na nim krwiaki ale to nie zagraża i nawet zapytała się czy chcę zostać na obserwacji czy wyjść do domu.
Dzisiaj lekarz stwierdził iż wyniki morfologii są kiepskie (zapytał się czy ktoś ze mną wczoraj rozmawiał,czyli wiedzieli) i że prawdopodobnie będzie przetaczana krew:no:mają to kontrolować,powiedział też że jest płyn w macicy razem z krwią(to też było od wczoraj widoczne) i że trzeba być dobrej myśli ponieważ przy takich stymulacjach niestety czasami do tego dochodzi:hmm: no ale widać że doktorek jakiś konkretny jest:happy:

Brzmi groźnie, dobrze że masz opiekę. A przed stymulacją morfologię miałaś w normie?
 
Hej
Jestem na Solcu (zawieźli mnie tutaj ze względu na to że mają ginekologię i chirurgię)doktor powiedział że niestety tak się dzieje,muszą nadal mnie obserwować i najgorszy jest ten płyn z krwią :no:jakoś tak się dzisiaj załamałam,dodatkowo morfologia źle wychodzi ,wszystko pod górkę,ten szpital też mnie jakoś prderaża ponieważ lekarz dzosiaj dopiero ze mną porozmawiał i zupełnie mówił coś innego niż lekarz w dniu wczorajszym, mam jakieś czarne myśli......

Kochana musisz odpoczywać i uzbroić się w cierpliwość. ;(( organizm walczy teraz z przeciążeniem. A jak się podkurujesz to piękne bałwanki z lodoweczki Ci zapodadzą. Ściskam i trzymam kciuki!
 
Hej dziewczyny, mój naturalny cud zaraz się zakończy... Byłam u lekarza bo pojawiło się małe plamienie. Zrobił usg, była czarna kropka długości 0,5 cm. Powiedział, że to wczesna ciaża, taka 4tg, ale powiedziałam, że to nie możliwe, że taka wczesna bo doskonale wiem kiedy był stosunek i był dużo wcześniej. Dał lutinuska i kazał jeszcze poczekać. Dzis zrobiłam betę 780 ;(. Kalkulator wyliczył: "Twój średni dwudniowy przyrost hormonu beta HCG to -2100 mlU/ml (-1129.4%)".
Nie wiem co robić...
 
reklama
Do góry