reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

leżę wczoraj przed snem i wyobrażam, że jestem jak struś pędziwiatr nogi rozkraczam i zaglądam do brzuszka do maleństwa hehe... świra dostaje a dziś dopiero 4 dzień po transferze...
Ciekawe, że mam drugi dzień z rzędu zgagę, co mi się zazwyczaj zdarza raz na pół roku :) jak twierdzi mąż to mało diagnostyczny objaw... więc czekam... :)
 
reklama
Cześć. Mam pytanko. Dziś dostałam opryszczke na ustach. Jestem po transferze 02.05. W poniedziałek było widać pecherzyk ciążowy. Czy ta opryszczka może zaszkodzić? Bardzo proszę o pomoc.
 
Hej dziewczyny, mój naturalny cud zaraz się zakończy... Byłam u lekarza bo pojawiło się małe plamienie. Zrobił usg, była czarna kropka długości 0,5 cm. Powiedział, że to wczesna ciaża, taka 4tg, ale powiedziałam, że to nie możliwe, że taka wczesna bo doskonale wiem kiedy był stosunek i był dużo wcześniej. Dał lutinuska i kazał jeszcze poczekać. Dzis zrobiłam betę 780 ;(. Kalkulator wyliczył: "Twój średni dwudniowy przyrost hormonu beta HCG to -2100 mlU/ml (-1129.4%)".
Nie wiem co robić...
O nie... strasznie mi przykro :-(
 
Brzmi groźnie, dobrze że masz opiekę. A przed stymulacją morfologię miałaś w normie?
Nooo groźnie aż się poryczałam,ale wieczorna morfologia wyszła podobna do rannej więc nie spada i lekarz kazał być dobrej myśli,zobaczymy rano.
A w klinice morfologia była ok ,robili mi przed stymulacją noi jeszcze w trakcie punkcji, dziwne że to tak mogło się rozjechać ale ja się nie znam:oo2:
 
Hej dziewczyny, mój naturalny cud zaraz się zakończy... Byłam u lekarza bo pojawiło się małe plamienie. Zrobił usg, była czarna kropka długości 0,5 cm. Powiedział, że to wczesna ciaża, taka 4tg, ale powiedziałam, że to nie możliwe, że taka wczesna bo doskonale wiem kiedy był stosunek i był dużo wcześniej. Dał lutinuska i kazał jeszcze poczekać. Dzis zrobiłam betę 780 ;(. Kalkulator wyliczył: "Twój średni dwudniowy przyrost hormonu beta HCG to -2100 mlU/ml (-1129.4%)".
Nie wiem co robić...
Kurcze, zaglądam tutaj sporadycznie. Widzę Ciebie i już się cieszyłam, że zaskoczyło. Rok temu razem przechodziliśmy hodowlę jajek. Nie wiem czy pamiętasz.

Okropnie mi przykro. Nie wiem jaką miałaś poprzednia betę, ale jak tak pokazuje kalkulator... Chciałabym, aby czas działał na waszą korzyść. [emoji17]
 
reklama
Hej Laseczki, właśnie wracam od mojej dr, po tym jak się rozpłakałam (przysięgam, że nie chciałam robić scen), to dała mi receptę na medrol. Mam go brać od 8 dnia cyklu. Idę też do chirurga naczyniowego. Już się umówiłam, tutaj wielki ukłon w kierunku portalu znany lekarza. [emoji4]
Asz kuzwa mam metypred a to co innego to nie wysylam :(
 
Do góry