reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A czy po punkcji odczuwa się jakieś dolegliwości?:p
U kazdej inaczej,
mozesz odczuwac bol brzucha, poklutych po punkcji jajnikow, moze byc ci nie dobrze, albo bedziesz skakac jak mloda kozka. Serio to spokoj jest zalecany, zadnych przeciazen, sportu... pare dni na spokojnie. Przewaznie te dolegliwosci zaczynaja sie na nast dzien, albo pare godzin pozniej. Moge tylko podejrzewac po estradiolu, ze bedziesz miala troche tych jajeczek i odczujesz pozniej naklucia na jajnikach. Duzo pij i sie nie przemeczaj . Tryb emeryta;)
 
reklama
U kazdej inaczej,
mozesz odczuwac bol brzucha, poklutych po punkcji jajnikow, moze byc ci nie dobrze, albo bedziesz skakac jak mloda kozka. Serio to spokoj jest zalecany, zadnych przeciazen, sportu... pare dni na spokojnie. Przewaznie te dolegliwosci zaczynaja sie na nast dzien, albo pare godzin pozniej. Moge tylko podejrzewac po estradiolu, ze bedziesz miala troche tych jajeczek i odczujesz pozniej naklucia na jajnikach. Duzo pij i sie nie przemeczaj . Tryb emeryta;)
Ok wszystko już wiem;-) to aby teraz wszystko się udało, były dobrej jakości, zaplodnily się ;-)dziękuję Ci:-*
 
Zawsze dostaje skierowanie do szpitala, kładę się na oddział- zakładają tabletki, czekamy, zaczynam krwawić. Kolejnego dnia znów tabletki, krwawię dalej i 3 dnia stwierdzają ze musza łyżeczkowac i tyle :( Nie wiem czy tak musi być czy to ich wymysł :( nie znam się na tym. A jak było u Was?
A ile tabletek każą Ci aplikować za jednym razem ?
 
Hmm....będę powtarzać i amh i fsh, zobaczę jak to wyjdzie.Fsh miałam ze 3 miesiące temu jak badałam chyba jakoś między 7 a 8. Tylko nikt mi nie mówił,ze można uzyskać refundację na podstawie samego fsh nie biorąc pod uwagę niskie amh. Lekarka tylko powiedziała,ze z takim amh się nie załapiemy.Ale dopytam jeszcze.
U @KaIno była taka sama sytuacja.
Podpytaj pewnie Ci coś doradzi ;)
 
reklama
My juz po wizycie ❤ rosniemy hahah :D mała waży 818g. ❤ nie to co mama hahahaha :D

I najwazniejsze ..dzis przez przypadek spotkalysmy się z @Oczekiwanie2017 ! Dziękuję, że do mnie podeszlas i mogłyśmy się spotkać na żywo :* ❤
To Wy tyle czasu u jednej pani dr i dopiero dzisiaj się spotkalyście? :D Dobrze, że nie na porodowce :D @zylwia super, cieszę się baaaaardzo z Waszych wzorowych wyników :)
 
Do góry