reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny wczoraj byłam na swojej pierwszej wizycie wstępnej w Novum. Niestety nie pękł mi znowu pęcherzyk i jest torbiel zatem biorę teraz progesteron i 24 maja mamy mieć wizytę startową. Jak nie będzie torbieli i jak posiewy które mi wczoraj pobrano wyjdą dobrze to będziemy mogli zacząć stymulację a jeżeli coś będzie nie tak to miesiąc trzeba będzie zaczekać.
@Blondasek85 Kochana jeśli torbiel nie jest duża to powinna się wchłonąć i nie robić zbędnego zamieszania..
24 maja juz bliziutko więc
emoji110.png
emoji110.png
już zaciskamy...
A rozmawiałaś już z lekarzem jakie leki itp?
 
reklama
Pysia ja jestem po 3 zabiegach i nie zaluje ani jednego. wszystko bez komlikacji i problemow potem. Tez kiedys miala takie zdanie ze zabieg to samo zlo, przed pierwszym myslalm ze oczyszcze sie sama,krwawilam 2 tyg stracilam mnostwo krwi ,mialam bardzo zle wyniki krwi a w szpitalu i tak wyladowalam.
Zobaczymy nie chce na razie o tym myśleć zobaczymy jak się sytuacja rozwinie ... A powiedz mi głupie pytanie ale wolę wiedzieć czy do zabiegu musisz mieć czysta płytkę w sensie bez lakieru żelu?
 
Dziewczyny wczoraj byłam na swojej pierwszej wizycie wstępnej w Novum. Niestety nie pękł mi znowu pęcherzyk i jest torbiel zatem biorę teraz progesteron i 24 maja mamy mieć wizytę startową. Jak nie będzie torbieli i jak posiewy które mi wczoraj pobrano wyjdą dobrze to będziemy mogli zacząć stymulację a jeżeli coś będzie nie tak to miesiąc trzeba będzie zaczekać.
Blondasek zleci szybciutko i nawet się nie obejrzysz jak będzie po.
 
Zobaczymy nie chce na razie o tym myśleć zobaczymy jak się sytuacja rozwinie ... A powiedz mi głupie pytanie ale wolę wiedzieć czy do zabiegu musisz mieć czysta płytkę w sensie bez lakieru żelu?
Wazne bylo bez soczewek, obraczki,bizuterii, pytali o proteze ;)pytac musza,na paznokcie nikt nie zwraca uwagi,masz na klatce piersiowej 6 przyklejonych "plasterkow" do EKG i to monitoruje prace serca. Tak bylo u mnie ,2 godz pozniej wypis i do domu.Operacja trwala 15 min
 
Wazne bylo bez soczewek, obraczki,bizuterii, pytali o proteze ;)pytac musza,na paznokcie nikt nie zwraca uwagi,masz na klatce piersiowej 6 przyklejonych "plasterkow" do EKG i to monitoruje prace serca. Tak bylo u mnie ,2 godz pozniej wypis i do domu.Operacja trwala 15 min
Ja generalnie się boje bo wyszło mi ciśnienie lekarz twierdzi że za wysokie i obawiam się że mogą się zastanawiać nad zabiegiem :/
 
@Blondasek85 Kochana jeśli torbiel nie jest duża to powinna się wchłonąć i nie robić zbędnego zamieszania..
24 maja juz bliziutko więc
emoji110.png
emoji110.png
już zaciskamy...
A rozmawiałaś już z lekarzem jakie leki itp?

Ja nie wiem czemu w zeszłym roku ani razu nie miałam torbieli a w tym roku jak na złość nie było jeszcze ani jednego cyklu który nie zakończył by się torbielą i w konsekwencji progesteronem lub antykoncepcją :/ Ale na szczęście zwykle się wchłaniają więc mam nadzieję, że i tym razem tak będzie. Odnośnie leków jeszcze nic nie wiem, będzie to jeszcze zależało od badania amh i fsh które będę musiała zrobić w 2 dniu cyklu bo ogólnie mam obniżoną rezerwę. Na razie dostałam wszystkie papiery, żeby już w domu poczytać i wypełnić.
 
Ja generalnie się boje bo wyszło mi ciśnienie lekarz twierdzi że za wysokie i obawiam się że mogą się zastanawiać nad zabiegiem :/
Ja mam tez wysokie cisnienie i wlasnie miedzy innymi z tego powodu chcialam miec to szybko za soba. Nagla i duza utrata krwi powoduje jeszcze wyzsze cisnienie, organizm nie jest w stanie uzupelniac krwi w tempie w ktorym ja traci, serce popmuje jeszcze szybciej i cisnienie ci skacze. Oprocz tego , nie moze to chyba byc powodem do „ nie operowania” sa juz na to sposoby i leki przed operacja.komus trzeba zaufac. Do ciebie na koncu decyzja nalezy i pytanie w ktorym tyg jestes , bo im dalej w las tym wiecej drzew ;)endo coraz grubsze i jest coraz ciezej :(
 
Tak z innej beczki... po tym artykule wrzuconym przez Justin opadły mi ręce i nie tylko...
któraś z Was jest może z vitrolive ?
Ja ;) transfer (criotransfer) udany za pierwszym razem podany 1 zarodek 5 dniowej blastocysty mrożaczka .Mój syn za 5 dni kończy 2 miesiące, jeszcze mamy 4 zarodki (mrożaczki) a u ciebie jak tam sprawy się mają? u kogo się leczysz? Tu na forum jest kilka dziewczyn które w Vitrolive były lub są na pewno @Ropuszka666 @limoncia1 @gooossia17 i jeszcze ktoś ale nie pamiętam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry